Büyükanıt, orduna sahip çık

Büyükanıt, orduna sahip çık
Büyükanıt, orduna sahip çık
(Rıza Zelyut)
Türk Ordusu'nu hedef alıp saldıracaksın; komutanları kötü göstereceksin. Hatta emekli askerleri de darbeci ilan edip sövüp sayacaksın. Türk milletine açıkça hakaret edip aşağılayacaksın. Milletten, vatandan, bayraktan söz edenleri de 'şovenis, faşist' diye karalayacaksın.
Böylece paraya, şöhrete, madalyaya kavuşacaksın. AB'den, ABD'den aferinler alacaksın.
Kendilerini liberal ve demokrasi yandaşı gösteren, ruhlarını paraya satmış bazı tatlısu aydınları böyle.. İşbirlikçi holdinglerin elindeki televizyonlar ve gazeteler genelde bunların yönetiminde.

İkinci saldırı ekibini, Fethullahçı gericiler oluşturuyor. Bunlar; AKP korumasında muazzam güçlendiler; yayıldılar. En sonunda Sabah-atv grubu da bu kesime aktarıldı. Star, Zaman, Bugün, Yeni Şafak, Vakit gibi gazetelere sonradan Taraf adlı başka bir iftiracı yayın da eklendi.
Bu gazetelerin; ülkesini, bayrağını, ulusal değerlerini paraya satacak köşe yazarlarını yüksek paralar vererek teslim aldıklarını; onların ağzından cumhuriyete küfürler ettirildiğini de ibretle izliyoruz.
Saldırganların üçüncü ayağı ise etnik bölücülerden oluşuyor.

SOKAĞA İNDİLER

Türk ordusunu yıpratmak; cumhuriyeti çökertmek için atılan en ciddi adımdır. Çünkü; cumhuriyet düşmanları; bugünkü haliyle Türk ordusu var oldukça; Atatürk cumhuriyetini yıkamayacaklarını iyi biliyorlar. Kendilerince 2. Cumhuriyet nutukları atarak bu yıkımı ilan etmiş olsalar da Türk ordusu; onlara karşı ciddi bir set oluşturuyor.
Şimdi; askeri kötü göstermek; darbeci göstermek için sivil toplum kuruluşu adı altındaki yıkıcı örgütleri de harekete geçirdiler. Kart işbirlikçiler; Genç Siviller yaftası takmışlar; cumhuriyetin ordusuna karşı plan kuruyorlar. Bunlar darbeye karşı gibi sundukları gösteriye bile başladılar. Lakın onca şamatarına karşı 72 milyonluk nüfus içinden birkaç bin gericiyi ancak sokağa çekebildiler. 'Darbeye karşı yürüyoruz!' diyen bu ruhu kara tipler aslında halktan en küçük bir destek bulamayıp rezil oldular.

ORDUNUN İÇİNDE CASUS VAR

İş bununla da kalmıyor. Belli ki cumhuriyet düşmanları Türk Silahlı Kuvvetleri'nin içine de sızmışlar. Bunlar; TSK içinde; cumhuriyeti korumak için düşünülen her şeyi anında öğreniyorlar ve kendi gazetelerine aktarıyorlar. Bu işi de sanki Türk ordusu darbe yapacakmış gibi gösteriyorlar.
Yani TSK hem dinleniyor hem de arşivlerine girilerek oradan istenilen belgeler çıkartılıyor.
Soruyorum: TSK; yolgeçen hanı mıdır?
TSK'nın en gizli bölgelerine bile giren, oradan bilgiler aktaran örgüt nasıl bir örgüttür?
Bu örgüt, polis içine yerleşen; Fethullahçı dinleme ekibi olmasın.
Telekom üzerinden mi yürütülüyor bu iş yoksa askeri noktalar özel cihazlarla işgal mi edildi.

Biliyorsunuz; bu zihniyetin yetiştirdiği bir kadın; televizyonda; 'Türkiye Cumhuriyeti olmasaydı da İngiliz işgalinde olsak daha iyi olurdu!' diyecek kadar devlete, millete, bayrağa ve orduya düşman. Yani; bunlar Türk ordusunun sırlarını dış güçlere de verirler. Gizli bilgileri böyle anında piyasaya sunulan bir ordu, ordu görevini yapabilir mi?
Sayın Büyükanıt; ordunuzun içinde bir örgüt var. Bu örgüt; cumhuriyet düşmanı güçlerin TSK'ya yerleştirdiği bir örgüt.

Ne oluyor; TSK işgal mi ediliyor?

***
Sayın Büyükanıt!
TSK'nın içinden bilgi alıp bunu çarşaf çarşaf yayımlayan Fethullahçı Taraf gazetesine; 'Siz onun para kaynağına bakın!' diye cevap verince iş bitmiş mi oluyor?
Ben, bu gazete piyasaya çıkmadan önce yazmıştım; lütfen açıp bir göz atın: Ahmet Altan'ın da kardeşi Mehmet gibi Fethullahçılar tarafından devşirildiğini... Bunun yanındakilerin ABD ve AB ile bağlantılı olduğunu; bir ellerinin de bölücülerle tokalaştığını... Askere, bayrağa, Atatürk'e, milli değerlere saldıracaklarını...
Peygamber değilim ama bugünkü olayları önceden görüyordum.

Peki siz nasıl görüyorsunuz?
Bu konuyu; arada sırada Genelkurmay'ın internet sayfasına açıklama koyarak geçiştirebileceğinizi mi düşünüyorsunuz?
Dernek, vakıf adı altındaki casus kuruluşların askeri kuşattığını görmüyor musunuz?
TSK'yı savunan gazetecilerin, televizyoncuların birer birer susturulduğunu duymuyor musunuz?
Askere saldıranların villalarda yaşatıldığını, uluslarası piyasalarda uçurulduğunu; askeri savunanların ise aç bırakılmak istenildiğini anlamıyor musunuz?

Sayın Büyükanıt!
Askere karşı AB'nin desteğiyle yürütülen yıkım kampanyası öyle MGK'da bir iki serzenişle durdurulacak gibi değil.
Komutan siz iseniz; ordunuza sahip çıkın...

**ALINTI**
 
Üst