1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Buğra Gülsoy Burcu Kara ile olan evliliğini ve Kuzey Güney Dizisini Anlattı

  Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  buğra gülsoy burcu kara evliliği kuzey güney dizisi güney kimdir hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Unutulmaz dizisi ile dikkatleri çeken Fatmagül'ün Suçu Ne dizisindeki Vural karakteri ile adını duyuran ve şimdilerde Kuzey Güney dizisindeki Güney karakteri ile adından iyice söz ettiren yakışıklı oyuncu Buğra Gülsoy güzel eşi Burcu Kara'ya olan aşkını ve Kıvanç Tatlıtuğ ile başrol oynadığı yeni dizisi Kuzey Güney ile ilgili ilginç detayları anlatmış melekler...Bende şimdi sizinle o röportajı paylaşıyorum...

  [​IMG]


  Kuzey Güney’ dizisinde evin gözde çocuğunu canlandıran Buğra Gülsoy, son bir yılda hem kariyerinde hem de özel hayatında müthiş değişimler yaşadı. Gülsoy, dizi setindeki dostluklarını, film projelerini, oyuncu eşi Burcu Kara’yla nasıl tanışıp evlendiğini anlattı.

  * Kısa sürede pek çok değişiklik yaşadınız, bu süreçten söz edelim mi?
  Son bir yıl çok dolu geçti. ‘Unutulmaz’ dizisinden ayrılma kararım, tiyatro yapma isteğim ve bir anda kendimi ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’ dizisinde bulmam. Derviş Zaim’in ‘Gölgeler ve Suretler’ filminde rol almam, aynı süreçte bir evlilik yapmam. Şimdi de ‘Kuzey ve Güney’ dizisi. Belki
  5-10 yıla yayılabilecek bu süreci, ben çok kısa sürede yaşadım ama oldukça keyifli geçtiğini söyleyebilirim.

  * Oyunculukla ilgili hayallerinizin tam olarak neresindesiniz?
  Oyunculuğun çok başında olduğumu düşünüyorum. Bana göre oyunculuk, yaşamla paralel giden bir şey; ne kadar çok deneyim edinirseniz bu insanın gözlerine o kadar yansıyor. Şu an 20’li yaşlarımın oyuncusuyum, bundan beş yıl sonra daha çok yaşanmışlığım olacağı için hayata daha olgun bakacağım.

  * ‘Kuzey ve Güney’ dizisinde canlandırdığınız Güney karakteriyle buluştuğunuz ve ayrıldığınız noktalar neler?
  Canlandırdığım karakter duygusal bir yapıya sahip, ben de duygusal sayılırım. Güney fazla hırslı. Hırsları, planları adına o yolu katedebilmek için neredeyse yapamayacağı şey yok. Belki Buğra ve Güney arasında tam da burada çelişiyor olabilirim. Benim de birtakım hedeflerim var ama hedefe yönelirken başkalarının zarar görmesini istemem.

  * Kıvanç Tatlıtuğ’la yakın arkadaş olmanızın, canlandırdığınız karakterlere etkisinin nasıl olduğunu düşünüyorsunuz?
  Kıvanç’la, fiziksel olarak birbirine benzemeyen iki kardeşi canlandırıyoruz. Dolayısıyla kardeşlik duygusunun gerçekten yansıtılması gerekiyordu. Set dışında da kardeş gibi olduk, birbirimize özelimizi açmaya başladık; bu da sahnelere yansıdı. Kıvanç’la o kardeş bağı dediğimiz şeyi işte ve özel hayatta yakaladığımızı düşünüyorum.

  * Gerçek hayatta da bir ağabeyiniz var. Onunla ilişkiniz nasıl?
  Biz de evde iki erkek kardeştik. Dizidekinden tek farkı ben evin Kuzey’i, ağabeyim Güney’iydi. Çok yaramazdım, oysa o daha çok toplayıcıydı. Dolayısıyla şimdi Güney’i canlandırırken ağabeyimi daha iyi anlıyorum. Belirgin iyi-kötü ayrımı dizilerde sıkça kendini göstermeye başladı.

  * Siz bu konuda neler söylemek istersiniz?
  Senaristlerimiz Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu’nun kalemlerini belki de en çok bu yüzden seviyorum çünkü karakterlerde net iyi-kötü ayrımı yapmıyorlar. İnsanın içindeki iyiyi de, kötüyü de gösteriyorlar, çünkü insan böyle bir varlık. Yeri geliyor hırslarına engel olamıyor. Yeri geliyor kötü şeyler yapıyor ve bunun vicdan azabını yaşıyor.

  “Bazen vefasız olabiliyorum”
  * Peki kendinizde sevdiğiniz ve sevmediğiniz özellikler neler?
  Bir şeyler üretmeye başladığım zaman o işi sonuna kadar götürebiliyorum. Yarıda bırakmıyorum hiçbir zaman. Sevmediğim özelliğimse bazen çok vefasız olabiliyorum. Birini bilmeden üzüyorum ve bunu çok sonra fark ediyorum.

  * Size Ankara diyecek olsam...
  Ankara insanı gibi sakinimdir. İstanbul’sa oldukça kozmopolit. Yaptığımız iş gereği insanlarla çok iç içeyiz; bir şekilde sakin kalmanın yöntemlerini arıyorum.

  * Peki ya İstanbul?
  24-25 yaşlarıma kadar İstanbul’a hiç gelmedim, ama içimde hep şöyle enteresan bir his vardı: ‘Nasıl olsa bir gün orada yaşayacağım’. Nitekim öyle de oldu. 2008’de buraya yerleştim. Gerçekten çok güzel bir şehir, ama hayatın akışına kaptırınca insan İstanbul’un güzelliklerini görmemeye başlıyor. Ben hayatımı bu şehirde olgunlaştırmaya başladım.

  * Yoğun set temposundan sıyrıldığınız anlar ne yapıyorsunuz?
  Kesinlikle kahve içmek ve belgesel izlemek. Bu işte maalesef hiçbir zaman düzenli bir hayatınız olamıyor, ama bir süre sonra kendinizi ona göre adapte ediyorsunuz.

  [​IMG]

  “Burcu’nun sessizliği beni etkiledi”
  * Kadın giyiminde neler sizi etkiler ve neleri itici bulursunuz?
  Çiçek desenli ipek elbiseler çok hoşuma gider. Seksapeli öne çıkaran tarzı sevmiyorum, gizli kalan daha kışkırtıcıdır.

  * Eşiniz Burcu Kara’yla ilk tanışmanızda sizi etkileyen ne oldu?
  Sessizliği, durgunluğu. Hayat tecrübeme dayanarak da söylüyorum bunu, bence bir insan ne kadar sessiz, durgun gözükürse o kadar özgüvenli demektir. Asla çekingenlikten bahsetmiyorum bu arada.

  * Aşık olmak için bu tek başına yeterli bir sebep mi?
  Her an aşık olabilirsiniz, ben aşık olduğumu değil, hayat arkadaşımı bulduğumu anladım. Bu başka bir şeymiş. Garip bir duygu; Burcu’yu gördüğüm zaman daha önce hiç kimseye karşı hissetmediğim bir şeyi hissettim, çocuklarımın annesi olduğunu gördüm, tarif etmek zor ama ben hayat arkadaşımı bulduğumu ve bu süreçte aşık
  olduğumu anladım.

  * Peki nasıl tanıştınız, her şey bir anda mı gelişti?
  ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’ dizisindeki senaryo yazarımız Hilal Saral’ın eşinin kafe açılışında tanıştık. Bir süre görüştük, birbirimizi tanımaya başladık. Sonra beraber Ankara’ya gittik, doğup büyüdüğüm mahalleyi gösterdim, çocukluğumu anlattım. “Ben çocukluğumu burada geçirdim, şu anda seninle buradayım ve hayatımın bundan sonrasını da seninle geçirmek istiyorum” dedim. Sonrasında da hemen evlendik.

  * Bu ay vizyona girecek ‘Güzel Günler Göreceğiz’ filminde nasıl bir karaktere hayat veriyorsunuz?
  Film beş farklı karakterin bir gününü anlatıyor. Cumali adında, töre olaylarından hapse girip çıkmış doğulu bir genci canlandırıyorum. Film, hapisten çıktığı an itibariyle başlıyor ve aynı zaman diliminde diğer dört karakterle hayatının kesişmesini anlatıyor. Altın Portakal Film Festivali’nde 48 film arasından ilk 13’e kaldık, festivalde yarışıyoruz. Bu filmin ödüller alacağına inanıyorum.
   
Buğra Gülsoy Burcu Kara ile olan evliliğini ve Kuzey Güney Dizisini Anlattı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Buğra Gülsoy ve Burcu Kara El Ele

  Buğra Gülsoy ve Burcu Kara El Ele

  buğra gülsoy burcu kara burcu kara buğra gülsoy Burcu kara, kimdir, buğra gülsoy, kimdir, birliktelikleri, resimleri hakkında detaylı bilgi aalım arkadaşlar. Fatmagülün suçu ne ile tanıdığımız Vural (Buğra gülsoy) Burcu Kara ile bir süredir ilşki yaşıyormuş melekler. Çifte mutluluklar diliyoruz :) Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisinin Vural'ı Buğra Gülsoy ile sevgilisi Burcu Kara ilk kez el ele...
 2. Burcu Kara ve Buğra Gülsoy Evleniyor!

  Burcu Kara ve Buğra Gülsoy Evleniyor!

  buğra gülsoy burcu kara burcu kara buğra gülsoy evleniyor ve evlendi Burcu kara, buğra gülsoy, evlilik haberleri, çift evleniyor konuları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Geçen aylarda birliktelikleri yeni, yeni duyurulan burcu kara ve buğra gülsoy hızlı bir zaman geçirerek evlenme kararı almışlar melekler. Mutluluklar diliyoruz :) Burcu Kara, Buğra Gülsoy’la hayatını...
 3. Burcu Kara ile Buğra Gülsoy nişanlandı

  Burcu Kara ile Buğra Gülsoy nişanlandı

  burcu kara buğra gülsoy buğra gülsoy biyografi burcu kara, buğra gülsoy, nişanlandı, resimleri, haberleri hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Güzel oyuncu Burcu Kara ve sevgilisi Buğra Gülsoy nişanlanmış melekler...Allah tamamına erdirsin diyor ve haberin detaylarına geçiyorum.. Bursa'da aile arası bir nişanla evliliğe adım atan Burcu Kara, Twitter'da şu mesajı yazdı: "İnsan her...
 4. Burcu Kara ve Buğra Gülsoy evlendi

  Burcu Kara ve Buğra Gülsoy evlendi

  burcu kara evlendi burcu kara buğra gülsoy evlendi düğün beren saat düğün buğra gülsoy burcu kara buğra gülsoy, evlendi, düğünleri, düğün resimleri, düğün fotoğrafları, düğün fotoları, haberleri burada "Fatmagülün Suçu Ne" dizisinde Vural karekterini canlandıran Buğra Gülsoy ve güzel oyuncu Burcu Kara evlendi Melek2lerim. Meleklermekani.com olarak, ünlü çifte, bir ömür boyu...
 5. Burcu Kara ile Buğra Gülsoy boşanıyor

  Burcu Kara ile Buğra Gülsoy boşanıyor

  burcu kara ve buğra gülsoy ayrılığı buğra gülsoy burcu kara boşanıyor Ekranların iki başarılı ünlüsü Burcu Kara ve Buğra Gülsoy, geçtiğimiz yıl Temmuz ayında muhteşem bir düğünle dünya evine girmişlerdi. Lakin onlarında evliliği, ünlüler dünyasında ki kısa evliliklerin kaderine benzedi. Evet Burcu Kara ve Buğra Gülsoy boşanıyor Melek'lerim. Bizde haklarında hayırlı olanı olsun diyor ve Buğra...

Sayfayı Paylaş