Bugün (4 Ağustos) Doğanlar

Bugün (4 Ağustos) Doğanlar
4 ağustosta doğanların özellikleri 4 ağustos doğanlar ağustosta doğanlar ağustos ta doğan ünlüler
Keskin ve kavrayıcı bir zekaya sahiptirler. İnce espri güçleri, olaylara ciddi fakat mizahi bir tarzda bakmalarını sağlar. Kolay ikna olan kişiler değildirler. Abartıdan nefret ettikleri için, gürültücü ve patavatsız kişilerden hoşlanmazlar. Farklı bir felsefeye ve derin bakışa sahiptirler. Taviz vermekten hoşlanmazlar. Yaşamdan zevk almasını bilirler. Kendi istekleri doğrultusunda yaşamaktan hoşlanırlar. Hayata olumsuz şartlarda başlayabilirler fakat er geç, çevresindeki kişilerden üstün konuma geleceklerdir. Israrcı değil, davetkârdır. En kötü olayların bile üstesinde kolayca gelirler. Kendisiyle birlikte çevresini de yukarılara taşır. Araştırmacı yapıları yüzünden, akademik kariyer yapmaya müsaittirler. Çevresini çok çabuk etkilerler ve onların yaşantılarını yönlendirmeye kalkabilirler. Tek kusurları; aşırı inatçı olmalarıdır. Bu huyları yüzünden işleri ile ilgili zaman kaybı yaşarlar.


Bugün Doğan Kadınlar

Güzel ve çekicidirler Dürüst ve samimi kişiler olmalarına rağmen, sadece kendi doğruları ile yaşarlar. Özel yaşamlarında paylaşımlara değer verirler.Sosyal yaşamları oldukça yoğundur.. İlişkilerinde sürekli güven duygusunu hissedebileceği kişileri ararlar. Tek sorunu hatalardan nefret etmesidir.


Bugün Doğan Erkekler

Para için evlenebilirler ve kendilerine üstün bir eş seçerler. Toplumda lider olma gibi gizli tutkuları vardır. Kinci değildirler fakat kendilerini inciten olayları asla unutmazlar. Duyarlı yapılarından dolayı, sabır ve anlayış konusunda iniş ve çıkışlar yaşarlar.


Bugün Doğan Çocuklar

Farklı çocuklardır. Kendilerini aşacak boyundan büyük işler yapmaya başlarlar. Daha küçük yaşlarda yaşından büyük tavırlarıyla ve fikirleriyle, ebeveynlerini şaşırtır. Büyümüşte küçülmüş bir edaları vardır. Pazıl tarzı veya mekanik oyunlarında oldukça beceriklidirler.
 
Similar threads
Üst