bugüm doğum günüm( müş )

Gül Hanım

Yeni Üye
Üye
bugüm doğum günüm( müş )
Bugün benim doğum günüm... Öncelikle kredi kartlarını çok kullandığımdan olsa gerek, bankalar kutladı fosforlu bir kaç elektronik posta ile. Sonra beraber film izliyor olmamız nedeniyle olsa gerek, ablam kutladı.

Bugün benim doğum günüm...
Aslında aile eşrafının son 1-2 haftadır aklındaydı. Hatta harçlık vermeye bile kalkıştılar son bir kaç gün. Çok sevdiklerinden olsa gerek(!), ağızlarından dökülen tebrikler daha kulağıma ulaşmadan rüzgara karıştı.

Bir kaç dost da hatırladı aslında. Nasılsa beleş mesaj hakkım var demiş olacaklar ki, aramaya bile yeltenmediler.

Olası gecelerimden farksız. Yine gece uyumuyorum ve yine yazıyorum işte.
Bir mum aradım az önce. Kokusunu çok sevdiğimden olsa gerek, duygusallıktan yana kaybettiklerimi hatırlattı yanmayışı bile.

Bir - iki gündür çokça insanın kendini açlıkta terbiye etmesinden olacak ki, inatla bir barda sabaha kadar içerek sabahlayacağım.

Hiç hatırlanmadı diyemem. Hala akıllarda yer ettiğimden olsa gerek(!), unutmak istermişçesine geliyor tebrikler. Pek umursamıyorum ama birisi vardır ya hatırlamazsa yıkılacağın... İşte o birisinin hatırlamaya mecali var mı? acaba diyemeden yıkılacağım bugün.

Bugün benim doğum günüm…
Biliyorum, hatırlamayacak! Hem hatırlasa kaç yazar? Uzakta olmasından kaynaklı olacak ki, ‘’aramadı’’ diyerek kendimi avutacağım. Aslında aramayacak! Bunu da biliyorum…

Bugün benim doğum günüm…
Güneş doğduğunda bir çok insan birbirinden öğrenecek ve herkes bana iyi ki doğduğumdan bahsedecek. Çok önemsediklerinden olacaktır ki, ertesi gün adımı bile zor hatırlayacaklar. …
Ve en nihayetinde ‘’nice mutlu yıllara’’ temennisinin artık benim için ne kadar önemsiz olduğunu öğrendiklerinde aslında çoktan öldüğümün farkına varacaklar…

Bugün benim doğum günüm…
Ve hala yirmi küsur yıldır kavrayamadığım yıl dönümünde dolaşıyorum..!

:h015::h015::h015::h015::h015::h015::h015:

iyiki doğdun​

pastaei41.jpg

iyiki doğdun canımmmmmmmmmmmmm
iyiki aramızdasınnnnnnnnnnnnnn...
yeni yaşın sağlık mutluluk getirsinnnnnnnnnnn

mutlu yıllar.bütün dileklerin kbul olsun.

Dogum Günün Kutlu Olsun Abla :)

Daha nice saglikli, mutlu, huzurlu yillara insallah :)

iyiki doğduniyiki doğduniyiki doğduniyiki doğduniyiki doğduniyiki doğdun

gull-8751.png

herzaman sağlıklı,mutlu ve huzurlu günler geçirmen dileğiyle yeni yaşın hayırlı olsun inşallah gül ablacım.:)

doğum günün kutlu olsun ablacım...oğlunla eşinle ve tüm sevdiklerinle daha nice mutlu doğum günlerine...iyiki doğdun...
b-347019-Dogum_G%C3%BCn%C3%BC_Pastas%C4%B1.jpg

Geri