Bugün (16 Eylül ) Doğanlar

kaprisli

Yeni Üye
Üye
Bugün (16 Eylül ) Doğanlar
16 eylülde doğanlar 16 eylülde doğanların özellikleri eylül doğanlar eylül de 22
Bugün yani 16 Eylül'de doğanlar hangi özellikleri taşıyormuş...Nelerden hoşlanıyor neleri sevmiyormuş :tik:Yaşamları fanteziler ile doludur. Sosyal ve toplumsal olaylardan çok fazla etkilenirler. Genelde pek çok işini, perde arkasından yönetirler. Gizliliğe eğilimidirler. Bilinçaltları sürekli onları rahatsız eder. Yaşamda bir çok düşmanları olacaktır Maddi konularda güven duygusuna çok fazla önem verdikleri için de, paralarını biriktirmekten hoşlanırlar. Mükemmel bir hafızaya sahiptirler. Cinsel iç güdüleri çok güçlüdür. Olaylar karşısında pratik düşündükleri için, hukuk, politika, ve yurt dışı eğitmenliği onlar içindir.Arkadaş çevreleri ilginç ve aydın kişilerdir. Başkaları için para harcamaktan çok, kendilerine yatırım yapmaktan hoşlanırlar. Sezgileri çok güçlüdür ve mistik konular ilgilerini çeker.Kronik rahatsızlıkları olabilir.

Bugün Doğan Kadınlar


Dik kafalı fakat değerlerinde sabit kişilerdir. Hedefleri belirlidir.İçgüdüleriyle hareket ederler. Çok heyecanlı ve duygusal olan bu kişiler maceralara bayılırlar. Aşırı atılganlıkları yüzünden çoğu kez kazalara sebep olurlar.


Bugün Doğan Erkekler

Maddi konularda güven duygusuna çok fazla önem verdikleri için de, paralarını biriktirmekten hoşlanırlar. Aşk yaşantıları oldukça karışıktır. Maddi evlilik yapabilir ve sonra da mutsuz olurlar. Artistik yetenekleri çok gelişmiş olduğu için de mesleklerini bu yönde geliştirmeleri ve değerlendirmelidirler.


Bugün Doğan Çocuklar

Çocukluk yılları devamlı değişiklikler içinde geçmiştir. Mükemmel bir hafızaya sahiptirler. Rutin olaylardan hoşlanmazlar. Meraklı yapıları yüzünden çevresiyle bağlantılarını ve ilgilerini hiç koparmazlar. Kişisel olaylarını herkesle paylaşmaktan hoşlanmazlar.


 

aSqimSin

Yeni Üye
Üye
vayy beee aylardır bu günü bekliyordum varya :D 16 Eylül gelse de kendime baksam diye hayallere bakın :D
Gerçekten uymuş yani. Başak burcunun çoğu gününde duygusal değildirler yazıyordu sanırım. Ama16Eylülde duygusal yazıyor. Gzölerim yaşardı :D
Teşekkür ederim. Ellerine sağlık güzelim.
 
Üst