1. ormangülü

ormangülü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Buna gülünmez mı?

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında ormangülü tarafından paylaşıldı.

Buna gülünmez mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Neyi düşünürsen onu çağırırsın". İçinizde bunu yaşayan var mı?

"Neyi düşünürsen onu çağırırsın". İçinizde bunu yaşayan var mı?

Merhaba arkadaşlar. Mesela bir şeyi devamlı düşünuyorsunuz sonra bir bakıyorsunuz bir süre sonra o başınıza geliyor. Bunu yaşayanınız var mı öğrenmek istiyorum. Ben eski sevgilimle yaşarken devamlı ayrılacaz korkusu yaşardım ayrılık şarkıları dinlerdim ve bir muddet sonra ayrıldım. Universitede okurken "trafik kazası geçirdim biri ne hısseder gözu kapalı nasıl gezer" diye düşünmüştüm...
  2. Hamilelikte karın ağrısı normal mi siz bunu yaşadınız mı ?

Hamilelikte karın ağrısı normal mi siz bunu yaşadınız mı ?

Hamilelikte karın ağrısı nedenleri nelerdir ? Doktor Alper Mumcu'nun sitesinde yazdığı hamilelikte karın ağrısı nedenleri ve bu durumda olan meleklerin nasıl davranacağını anlatan yararlı bir makaleyi sizlerle paylaşmayı uygun gördüm. Tüm gebelikle ilgili konularımızı GEBELİK bölümünden de ayrıca takip edebilirsiniz melekler. Karın ağrısı hamilelik süresince hemen her dönemde...
  3. 5 tane ülkemizde doğal afetleri ve bunların nedeni ve korunma yollarını yazar mısınız

5 tane ülkemizde doğal afetleri ve bunların nedeni ve korunma yollarını yazar mısınız

Selamlar değerli büyüklerim araştırdım ama bulamadım lütfen bana Türkiye'de 5 tane doğal afeti, bunların nedenlerini ve korunma yollarının neler olduğuna dair bilgiler verir misiniz ? Şimdiden teşekkür ediyorum.
  4. Arkadaş arkadaşa bunu yapar mı hasta oldum hasta

Arkadaş arkadaşa bunu yapar mı hasta oldum hasta

Arkadaşım sevgilisini benimle tanıştırdı ben sevgili olduklarını sonradan öğrendim demişki eski sevgilisine yani Yusuf'a bu kızla gez yat psikolojisini boz kendine aşık et ayrıl demiş.. o da aynısını yaptı bana.. kendine aşık etti ve 1 sene katlandım eziyetlerine sinir hastası oldum. arkadasım gururuyla oynamış gezmiş yüzüstü bıraktı yusuf arkadaşıma olan öfkesini hep benden çıkardı çok zoruma...

Sayfayı Paylaş