bunlar pasta değil ha yemeye kalkmayın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bunlar pasta hanımlar bakmayın öyle :)  :)

bunlar pasta hanımlar bakmayın öyle :) :)

İnsanlar ne yapacaklarını şaşırdı artık yaw
  2. BiLiyormusun; hayaL ettiklerim bunlar değiLdi..

BiLiyormusun; hayaL ettiklerim bunlar değiLdi..

ßıLıyorum artık sevmeyeceksın benı, yuzumu gormek bıLe ıstemıyorsun bıLıyorum. ama en cok canımı acıtan bunLarı bana soyLemeden gercekLEstırmen oluyor... Oysa en basında herseyden vazgecmıstım ben, ama sen o herseyden vazgecmıs bır kosede unutuLmus, dısLanmıs sevgı fakırı oLan benı seveceğını soyLemıstın... Bunun ıcın ne cok emek sarfedıp benı olduğum yerden cıkarmıstın; karanLıktan... Bır mum...
  3. Kızartma yemenin zamanı değil

Kızartma yemenin zamanı değil

Kendinizi yorgun hissediyorsanız sıcaklardan olabilir. Dinçleşmek için aşırı sıcaklarda kızartma ve yağlı besinler yemekten de uzak durmayı deneyin Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Beslenme Uzmanı Doç. Dr. Funda Elmacıoğlu, "Aşırı sıcaklarda kızartma ve yağlı besinler yerine taze sebze ve meyvelere ağırlık verilmedir" dedi. Beslenme alışkanlığınızda...
  4. Bunlar yağları değil sizi yakar

Bunlar yağları değil sizi yakar

İş stresi ve yoğunluk yüzünden hareketsiz geçen yaşantımız, birçok fizyolojik rahatsızlığa sebep olmaktadır. Bunların başında gelen şişmanlık ise fiziksel olduğu kadar sosyal hayatımızı da etkilemektedir. Kilo vermek için onlarca farklı yöntem uygulanmakta ama bunları çoğu yanlış bilgilere dayanmakta ve kilo verdirmekten başka her şeye yaramaktadırlar. Şişmanlıktan kurtulmak için uygulanan...
  5. Bunlar Tablo Değil Dizüstü Bilgisayar

Bunlar Tablo Değil Dizüstü Bilgisayar

Dizüstü bilgisayar modifiye edilir mi demeyin :D Bunlar tablo diye de iddia etmeyin yanılırsınız :D Bunlar dizüstü bilgisayar :)

Sayfayı Paylaş