bunlarda benim çileklerim

Çilek mi, en sevdiğim şey Şimdi birde bunlar hormonsuzdur ay ne lezzetlidir mis gibide kokar Çileklerin de sahibi gibi çok güzellermiş Afiyetle yiyin işn Bu arada evinin yeşil manzarası çok güzel, sağlıkla mutlulukla oturun inş

Cemoo senin çileklerini yiyemMaşallah kı tombiş tombişler benimkiler yeni kırmızılaştı Evinda sağlıkla sıhatle otur işallah manzarab güzelmiş hane

ayy canım teşekkürler o senin güzeliğin evet güzeldi tabi kızım yapraklarını yolmasaydı bi baktım yolmuş yaprakalrını işe yaramıyo diye iyi dilekelrin için çokteşekkürler balım allah raz olsun

Cemoo senin çileklerini yiyemMaşallah kı tombiş tombişler benimkiler yeni kırmızılaştı Evinda sağlıkla sıhatle otur işallah manzarab güzelmiş hane

yi çitoo yiiii feda olsun sana bizi yidik bile çitoo he manzarı hoş evin park var foto bulanıkçıktı çok yeşildir
allah razıolsun canımm sağolasın

ımmmmmm çilekkkk miiiiii bende istiyomm yaaaa. insan iki tanede asi ye getirirdi yaa cimri cemoşş neyse seneye artık seneye bekliyomm ama heee
afiyet olsun barimm

Ayy çok güzel gözüküyolar valla...
Hormonsuz olduğu içinde kokusuda vardır onun mis gibi
Hormonlularını yiye yiye çileğin kokusunu unuttum heee

çileklerin bol ve bereketli olsun ins.. güzel görüntü ...benimde varda daha çikmadilar bendede çilek ,ahududu,üzüm, domates ,kabak vs.. balkonda yetisiyor bi ara resim eklerim biraz gelissinler.