Burçların Özelliklerine Göre Evlilik Hayatları

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Burçların Özelliklerine Göre Evlilik Hayatları
burçların uyumu, burçların evlilik hayatı, burçların özellikleri

Burçların kendilerine has bir takım karakteristik özellikleri vardır. Bazen kişiler kendi burçlarını değil de yükselen burçlarının özelliklerini taşıyabilirler. Genelleme yapacak olursak birçok kişi burcunun özelliğini taşıdığını söyler. Burçlara meraklı kişiler için sizlere burçların özelliklerine göre evlilik hayatları hakkında merak ettiğiniz bilgileri sizler için paylaşıyoruz.

Kova kadını hümanist, duygusal düşünen, üreten, çok enerjik bir yapıya sahiptir. Eş olarak seçeceği erkeğin, onun düşüncelerine önem vermesini, her şeyi onunla paylaşmasını ister. Güvende hissetmek onun için çok önemlidir. Sosyal hayatın içinde eşi ile birlikte yer almaktan fazlası ile hoşlanır.

Ahanda ben

sorma beyzam ya benim klavye bi tuhaaf bazı tuşalr çok sert iyic basmak laızm bende hzıalı yazacam diye umuramıyorum yeni klavye alayım en iyisi gerçi 1 sende 3, klavy e bu da geçen içlerini bile açtım baktım i.inden karpuz çekirdeği çıktı

Yay kadını kıskanç ve idealisttir. Onu olduğu gibi kabul edecek erkeği eşi olarak seçer. Ailenin kutsallığına inanır, evlilik hayatına dışarıdan müdahale edilmesine izin vermeyecek kadar zeki ve korumacıdır.

Benim olan benimdir arkadaş o kadar noktamı koyarım kıskancım ben aşık olduğum adamı tabiki kıskanacam devir kötü devir türlü türlü insan var Ailem eşim çocuklarım ilk planda gelir ailenin kutsallığına inanır ve bunun içinde gerekirse kanımın son damlasına kadar mücadele ederim dışarıdan müdahalelere karşı da çok doğru asla buna taviz vermem ailemin tırnağına dokanacaklara yapabileceklerimi ben bile kestiremiyorum bilmem anlatabildimmi(nokta)

Mavim balık kadını nasıldır evlilikte?
Balık kadını onunla arkadaş olabilen bir erkeği eş olarak seçecektir. Duygularını tam anlamı ile özgür bırakabileceği, candan, yürekli bir erkeği hayat arkadaşı olarak ister. Aşkın tüm heyecanını doyasıya yaşamak ve yaşatmak için elinden gelen özveriyi sergilemekten kaçınmaz. Eşine sadıktır, her davranışının yanında olur ve destek verir. Cinselliğe çok önem verir, eşinin sevgisini cinsel yaklaşımlarına göre değerlendirir. Sevgiyi gösterme açısından yatak odası onun için büyük önem taşır.