burcunuza göre eviniz!

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
burcunuza göre eviniz!
Fransız yazar-astrolog Luc Bige'nin araştırmasına bir gözatmaya ne dersiniz. iLGİNÇ!
Burcunuz stilinizi belirliyor.

Koç:İç mekan onun tercihine göre daha işlevsel olmalı.Favori renkleri parlak kırmızı ya da pembe tonları.

Boğa:Evinde vakit geçirmekten çok keyif alır.Kokulara,renklere ve estetik detaylara önem verir.

İkizler:Evde pek oturmaz,oturduğunda ise fonksiyonel aksesuvarlara bayılır.Yeniliklere açıktır.Değişik tarzlar ve kontrast kombinasyonlar hoşuna gider.

Yengeç:Küçük dokunuşlarla evin her yerinde kendini hissettirir.Yaşadığı yerin her tarafında mumlar,mutfağında ise en az birkaç farklı yemek takımına rastlayabilirsiniz.

Aslan : Onun ideal mekanı Versay Sarayı'dır.Çevresine ışık saçacak kadar etkili olmak amacıyla gösterişli ve iddialı bir stil yaratır.

Başak:Çizgilerde mükemmeliyet,sadelik ve saflık arayışı içindedir.Onun için asıl önemli olan şey tasarımdır.Temel ile form,estetik ile gereklilik arasındaki uyumu sağlayan tasarım...

Terazi : Onlarda var olan bu incelik ve zarafet boyutu,geniş bir renk uyumunu da içinde barındırır.Evinde her şey dengededir.

Akrep:Mahremiyetine çok düşkündür.İlginç olanı ve herkesçe fark edilmeyeni uygular.Gizemi ve abartıyı sever.Uzun süre kullanabileceği kaliteli ve klasik şeyleri tercih eder.

Yay:Mekan ne kadar egzotik olursa,yaylara o kadar uygun olur.Etnik özellikleri,renklerdeki göz alıcı etkileri sever.Yeniliklere açık,ama aynı zamanda geçmişine bağlıdır.

Oğlak: Düz çizgiler,sadelik ve boş duvarlar onlara göredir.Rahat ettikleri atmosfer 'Zen' olarak tanımlanabilir.Antikaya karşı da özel ilgisi vardır.

Kova:Mekan ne kadar az klasik olursa,onun için o kadar uygun olur.Çağdaş bir mekan,ona bugün içinde yarını yaşama fırsatı verir.

Balık:Çevresini saran pek çok zıt karakterli elemandan uyumlu birliktelikler yaratır.Farklı obje ve renklerden yola çıkarak eşsiz olanı yakalar ve hoş bir ambiyans oluşturmayı başarır.Onun evine gelenler,kendilerini en az kendi evlerindeki kadar rahat hissederler.
 

Benzer İçerikler

PaSikA
Cevaplar
1
Görüntüleme
690
ilkimsu
ilkimsu
*MeleK*
Cevaplar
0
Görüntüleme
726
*MeleK*
*MeleK*
PaSikA
Cevaplar
7
Görüntüleme
823
»| HeRCai |«
»| HeRCai |«
M
Cevaplar
1
Görüntüleme
1K
ms_enemy
ms_enemy
Üst