1. *GüMüŞ*

  *GüMüŞ* Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  19 Şubat 2008
  Mesajlar:
  3.094
  Beğenilen Mesajlar:
  2
  Ödül Puanları:
  0

  Burcunuzun Kadınımısınız?

  Konu, 'Burçlar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

  KOÇ KADINI : Nasihatler, tavsiyeler, yol göstermeler. Hiçbiri size göre değil. Nasılsa bildiğinizi yapacaksınız. Bu inatçılık mı? Hayır sadece kararlılık ve doğru bildiğinden şaşmamak. Ortada belirgin bir neden yokken sinirli ve gergin mi oluyorsunuz?
  Bu demektir ki o gün, içinizdeki muazzam enerjiyi harcayacak bir yer bulamadınız. Hareketsiz bir yaşam sizin için bir kabus olabilir. Sürekli koşuşturmak, yorulmak nedir bilmeyen bedeninize uygulayabileceğiniz en terapidir. Mücadele etmeyi seversiniz. Çünkü sizin için her mücadele kazanılacak bir zaferdir.

  Sizi sevenlerden oluşan geniş bir hayran kitlesi vardır. Bunların çoğu yüreklendirip güvensizliklerine çareler bulduğunuz kişilerden oluşur. Bu yüzden iş hayatında iyi bir yönetici,aile yaşamında yol gösterici olursunuz.

  Anahtar sözcüğünüz: "Cesaret tüm engelleri aşar."

  BOĞA KADINI

  Ani değişiklikler, son anda verilen kararlar, düzensizlikler sizi çıldırtmaya yeter. Sakin, huzurlu, doğal güzelliklerle dolu bir yaşam, burcunuz kadınlarının en büyük özlemidir. Bu yüzden pek çoğunuz durmaksızın büyük bir sabır ile çalışır, para kazanır. Paranın günümüzde güzelliklere ulaşmanın bir aracı olduğunu bilir.

  Yaşamın gerçekleri ile yüzleşmek canınızı kolay kolay sıkmaz. Çünkü Boğa kadınları, iyisi ve kötüsü ile bu dünyanın insanıdır. Nasıl yemyeşil ağaçlar, rengarenk kuşlar, çiçekler varsa; çorak topraklar, lavlar saçan yanar dağlar, bataklıklar da vardır. Hepsi de doğaldır.

  Güzelliklere olan düşkünlüğünüz sizi bir sanat dalı ile uğraşmaya itebilir. Olmasa bile iyi giyinmek, güzel yemekler yemek veya yapmak, evinizin dekoru ile uğraşmak gibi konular her zaman sizi çeker.

  Anahtar sözcüğünüz: "İşleyen demir ışıldar."

  İKİZLER KADINI

  Tekdüze bir yaşamın neşenizi kaçırması mümkün değildir ama siz bu durumdan kaçmak için herşeyi yapar ve başarırsınız da. İlginizi tek bir konu değil yüzlerce değişik konuya verebilirsiniz. Bu sizin için hem eğlenceli hem de aktif zekanızı kullanmanıza yardımcı olacak bir egzersiz gibidir.

  Detaylar asla gözünüzden kaçmaz. Kimsenin dikkat etmediği detayları görmek çoğu zaman işinize yarasa da bazen "görmez olsaydım" dediğiniz olur.Çünkü bu ufacık detaylar uykunuzun kaçmasına neden olabilir.

  Konuşmaktan, tartışmaktan, okumaktan ve yazmaktan büyük zevk alırsınız. Sizin için öğrenmenin yaşı yoktur. 50 yaşında bile ilginizi çeken bir konu için eğitim hayatına dönebilirsiniz. Duygusal yaşamınızda eğlendiğiniz süre hiç bir problem olmaz, aksi halde biraz maymun iştahlı davranabilirsiniz.

  Anahtar sözcüğünüz: "Öğrenmenin ve eğlenmenin yaşı yoktur."

  YENGEÇ KADINI

  Evinden, ailesinden ve çocuklardan uzak bir Yengeç kadını olabilir mi?

  Bütün günü, haftayı hatta 1 ayı evinizden uzakta geçirebilirsiniz ama sıcak yuvanız, konforlu koltuğunuz bir an bile aklınızdan çıkmaz.

  Çocuklarla çocuk olmak, oyuncak bebeklerle oynamak sizi mutlu eder. Gerek aile, gerek iş yaşamında barışçıl ilişkiler temel ilkenizdir.

  İş hayatınızda başarıdan başarıya koşsanız bile katı ve mesafeli ilişkiler istifa nedeniniz olabilir. Yine de çok iyi yönetici olursunuz. Yanınızda çalışanlara ailenizin fertleri gibi davranırsınız. Onları korur, dertleri ile ilgilenirsiniz.

  Duygusal yaşamınız yoğun sevgi ihtiyacınız karşılandığı müddetçe sorunsuz geçer. Aksi halde koltuğunuza gömülüp geçmişi düşleyerek yaşayabilirsiniz.

  ASLAN KADINI

  Boyun eğmek, kabullenmek ve başarısızlık. İşte sözlüğünüzde bulunmayan kelimeler.

  Siz Aslan kadınları, dünyaya başarmak için geldiğinizi bilirsiniz. Bu başarı maddi veya manevi olabilir. Boyun eğmekten kendiniz ve başkaları adına nefret edersiniz. Haksızlığa tahammülünüz yoktur. Kendinizi seversiniz. Çünkü başkalarını sevmenin yolunun kendinizi sevmekten geçtiğini bilirsiniz.

  Girdiğiniz her ortamda fark edilirsiniz. Bu biraz da bilinçli veya bilinçsizce sizin çabanızla oluşur. Aslan kadınları kenarda köşede kalmaktan hoşlanmazlar.

  Yaratıcılığınızın sınırları yoktur.

  Anahtar sözcüğünüz: "Başarıyorum öyleyse varım."

  BAŞAK KADINI

  Üstünkörü yapılmış bir yemek, saçma sapan bir kitap... Fark etmemiş gibi görünebilirsiniz ama bir çift sözünüz de mutlaka olur.

  Yaşam sizin için çözülmesi gereken bir matematik problemidir. Bölüm bölüm çözersiniz. Çözdükçe rahatlarsınız. Bu yüzden genç Başak kadınları biraz hırçın olabilirler. Yeni insanlar, mekanlar, şehirler sizin için çözülecek yeni bilmecelerdir. Çözene kadar herşey yolundadır ama bir kere çözünce yenilerine ihtiyacınız olur.

  Çevreniz bir türlü işin içinden çıkamayan insanlarla doludur. Çünkü siz onların problemlerini kolayca çözümleyebilirsiniz.

  Aile ve duygusal yaşamınıza gelince; her ikisi de sizin için sonu gelmez bir bilmecedir. Bu yüzden çoğu Başak kadını kendilerini yoğun aile ve duygusal ilişkilerin içinde çözüm ararken veya her iki konudan da uzak bambaşka diyarlarda bulurlar.

  Anahtar sözcüğünüz: "Her sorunun bir çözümü vardır."

  TERAZİ KADINI

  Karmaşa, şiddet, kavga, gürültü... Hayır! Yaşamınızda asla bunlar olmamalı. Siz barış, uyum ve huzur kadınısınız. Tartışmaları yatıştıran, ayrılanları barıştıran mutlaka siz olursunuz. Girdiğiniz her mekana uygun bir kıyafet, size eşlik eden uygun bir partner olur. Aile ve iş yaşamınıza eşit zaman ayırabilmeyi başaran nadir burçlardansınız. Ayrımcılığa tahammül edemezsiniz. Arkadaşlarınıza, aile fertlerine eşit ilgi ve sevgi gösterirsiniz.

  Sanatın pek çok dalına ilgi gösterir aynı zamanda uygulayabilirsiniz. Gelişmiş adalet duyguları kimi zaman politikaya yönelmenize neden olur. Her zaman şık ve zarif olmayı bilirsiniz. Nezaket kurallarını her zaman uygularsınız.

  Anahtar sözcüğünüz: "Savaşma, barış."

  AKREP KADINI

  "Dikkat tehlikelidir"! Tüm Akrep kadınları gibi burcunuzla ilgili söylenen bu cümleyi siz de duymuşsunuzdur. Yine tüm Akrep kadınları gibi gülümseyip "nerem tehlikeli acaba?" diye düşünmüşsünüzdür. Bir Akrep kadının kendinden başka kimseye zarar veremeyeceğini sadece Akrep kadınları bilir ve kimseye söylemezler. Siz güçlü duyguların ve tutkuların kadınısınız.

  Yaşadığınız mutlulukları ve acıları ömür boyu unutamazsınız. Çoğu katı ve acımasızlıkla suçlanırsınız. Bu içinizdeki fırtınaları gizli bahçenizde sakladığınız içindir. Rekabeti seversiniz ama gizlice. Bunu kimse fark etmez. Bu yüzden başarılarınız hayretle karşılanır. Sevdiklerinize size bağlı kaldıkları sürece tutkuyla bağlanırsınız. İhaneti ise asla bağışlamazsınız.

  Karşılaştığınız kişilerin sözlerinden çok gözlerine dikkat edersiniz. Size yalan söylemek güçtür.

  Anahtar sözcüğünüz: "Gözler yalan söylemez."

  YAY KADINI

  Sürekli aynı yerde, aynı işte, aynı kişilerle olmak... Bu sizi çıldırtıyor değil mi? Çıldırmak kelimesi hiçbir Yay kadınına yabancı değildir.

  Özgürlüğünüzün uzun süre kısıtlanması hiç de gözler önünde, gürültülü bir şekilde tepki vermenizi engellemez.

  Size yabancı olan herşeye ilgi duyarsınız. Yabancı ülkeler, insanlar, başka dilde şarkılar sizi heyecanlandırmaya yeter. Bu yüzden çoğu Yay kadını bir gün kendini yabancı bir ülkede yaşarken buluverir.

  Dürüstlüğünüz patavatsızlık raddelerine gelebilir. Sonra da çevrenizdekilerin neden size kırıldıklarını anlamakta zorluk çekersiniz. Kimi zaman aktif, neşeli, sportmen olup kimi zaman da felsefe, din gibi konulara dalıp bir münzevi gibi yaşayabilirsiniz.

  Birlikte uzak ülkelere gidip maceralara atılabileceğiniz kişileri seversiniz. Bunun dışında pek duygusal olduğunuz söylenemez.

  Anahtar sözcüğünüz: "Uzaklara, daha uzaklara."

  OĞLAK KADINI

  Yarın ne olacağını bilememek, hata yapmak, idealsiz bir yaşam. Hiçbiri size göre değil. Geleceğini emin eller altına almak, güven duyacağınız ortamlarda yaşamak her Oğlak kadını gibi sizin de en büyük emelinizdir. Sizi mesafeli ve biraz soğuk bulabilirler. Bu, kimseden yardım beklemeden her işinizi kendi başınıza yapmanızın sonucudur. Neticede insanların hepsinin bu dünyada yalnız olduklarına ve kendi sorunlarını kendilerinin çözmeleri gerektiğine inanırsınız.

  Sabırlı ve azimli oluşunuz sizi pekçok konuda başarıya ulaştırır. Dostlarınız sağlam ve ömür boyu beraber olacağınız kişilerden oluşur.

  Erken yaşta olgunlaşıp sorumluluk alırsınız. Duygusal yaşamınızda güven duymak temel ihtiyacınızdır. Güven duyduğunuz kişi ile ömür boyu birlikte olursunuz.

  Anahtar sözcüğünüz: "Kendi işini kendin gör."

  KOVA KADINI

  Kısıtlanmak, disiplin, otorite. İşte sizi yerinizden hoplatacak 3 kelime. Yaşamınızın sürekli bir başkaldırı ile geçmemesinin tek şartı bağımsız olmanızdan geçer.

  Modası geçmiş, eski olan herşey ruhunuzu karartır. Her tür yenilik ise sizi heyecanlandırır, yaşama bağlar. "İşte çağdaş bir kadın" denildiğinde bir Kova kadınını karşınızda bulursunuz. Bulunduğunuz her ortamda açık fikirliliğiniz, toleransınız, insan sevginizle odak noktası olursunuz.

  Sizin için hiçbir şey acayip değildir. Aksine acayip denilen herşey size normal görünür. Duygusal yaşamınızda bağlanmaktan korkarsınız. Yine de sizinle iyi arkadaş olan biri ile uzun süre beraber olabilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren her tür meslekte başarılı olursunuz yeter ki başınızda bir otorite olmasın.

  Anahtar sözcüğünüz: "Benim için çok normal."

  BALIK KADINI

  "Sürekli gerçeklerden kaçıyorsun." Hemen hemen yaşamınızın her döneminde bu sözcüğü duymuşsunuzdur. Yanlış da sayılmaz. Yaşamın gerçekleri sizi pek ilgilendirmez. Yine de çalışıp didinmek, hayatın dikenli yollarında ilerlemek konularında çok zorlandığınız söylenemez.

  Bunun sırrı bu dünyada kendiniz dahil hiçbir şeyi ciddiye almamanızdadır. Siz soyut olan herşeye ilgi duyarsınız. Bulunduğunuz ortamlarda sempatikliğiniz ve sevecenliğiniz ile pek çok arkadaş edinirsiniz. Can sıkıcı ortamlarda ise şayet uyuyakalmazsanız saatlerce kalabilirsiniz.

  Kimsenin üzülmesine tahammül edemezsiniz. Kendinizi tam olarak veremeseniz de yardıma ihtiyacı olanların hemen yanında olursunuz.

  Hayal dünyanız o kadar geniştir ki karşınızdakiler sizi ancak bir sanat dalı ile uğraştığınız zaman anlayabilirler. Aksi takdirde onlar için tam bir muammasınızdır. Sanatın tüm dallarında mutlaka başarılı Balık kadınları bulunur.

  Duygusal yaşamınızda sevecenliğiniz, cana yakınlığınızla kolayca sever, sevilirsiniz. Tabii platonik aşkların peşinden gitmeyi bırakırsanız.

  Anahtar sözcüğünüz: "İnsan büyük ve küçük sonsuzluk arasına sıkışmış bir toz parçasıdır."


   
 2. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  117
  Ödül Puanları:
  0
  Cevap: Burcunuzun Kadınımısınız?
  Güzel bir paylaşımdı, ellerine sağlık... :)

  Çok da hoştu gerçekten...
   
 3. Vijdan

  Vijdan Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  22 Mart 2008
  Mesajlar:
  1.027
  Beğenilen Mesajlar:
  3
  Ödül Puanları:
  0
  Cevap: Burcunuzun Kadınımısınız?
  Teşekkürler güzel gerçekten..Ben burcumun kadınıyım diyebilirim canı gönülden.
   
 4. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Cevap: Burcunuzun Kadınımısınız?

  bende burcumun kadınıymışım
  ellerine sağlık canım
   
 5. AuSSie-AnGeL

  AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  15 Şubat 2009
  Mesajlar:
  6.761
  Beğenilen Mesajlar:
  783
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  aNKaRa
 6. cadi_91

  cadi_91 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Nisan 2010
  Mesajlar:
  2.214
  Beğenilen Mesajlar:
  3
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ankara
  yengeç hıh alakası yok :D
   
 7. miss angel

  miss angel Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  3.105
  Beğenilen Mesajlar:
  55
  Ödül Puanları:
  0
  çoğu doğru ancak sonlara doğru pek uymuyo yaa:)
  teşekkürler payllşm için
   
 8. eminegelin

  eminegelin Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  23 Şubat 2010
  Mesajlar:
  2.714
  Beğenilen Mesajlar:
  91
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Duisburg/Kütahya
  Basak:

  Üstünkörü yapılmış bir yemek, saçma sapan bir kitap... Fark etmemiş gibi görünebilirsiniz ama bir çift sözünüz de mutlaka olur.

  evttt kesinlikle... illa bi yorum yapmam gerekir...

  Yaşam sizin için çözülmesi gereken bir matematik problemidir. Bölüm bölüm çözersiniz. Çözdükçe rahatlarsınız. Bu yüzden genç Başak kadınları biraz hırçın olabilirler. Yeni insanlar, mekanlar, şehirler sizin için çözülecek yeni bilmecelerdir. Çözene kadar herşey yolundadır ama bir kere çözünce yenilerine ihtiyacınız olur.


  evttt buda dogru

  Çevreniz bir türlü işin içinden çıkamayan insanlarla doludur. Çünkü siz onların problemlerini kolayca çözümleyebilirsiniz.

  bu 100% dogru :)

  Aile ve duygusal yaşamınıza gelince; her ikisi de sizin için sonu gelmez bir bilmecedir. Bu yüzden çoğu Başak kadını kendilerini yoğun aile ve duygusal ilişkilerin içinde çözüm ararken veya her iki konudan da uzak bambaşka diyarlarda bulurlar.
  Bilmece degildir ama aileyle cok önem veririm :)
  Anahtar sözcüğünüz: "Her sorunun bir çözümü vardır."
  tam benim lafim :)
  oldum olasi burcumun özeliklerini ta$irim zaten...
   
 9. @Kendi@

  @Kendi@ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  24 Eylül 2009
  Mesajlar:
  587
  Beğenilen Mesajlar:
  7
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  melekler şehri..  evt canım b ende başagım.ve tamamen bana uyuyor...:dilektut:
   
 10. fırtına

  fırtına Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Ekim 2008
  Mesajlar:
  2.735
  Beğenilen Mesajlar:
  28
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul
  YENGEÇ KADINI

  Evinden, ailesinden ve çocuklardan uzak bir Yengeç kadını olabilir mi?


  Bütün günü, haftayı hatta 1 ayı evinizden uzakta geçirebilirsiniz ama sıcak yuvanız, konforlu koltuğunuz bir an bile aklınızdan çıkmaz.

  Çocuklarla çocuk olmak, oyuncak bebeklerle oynamak sizi mutlu eder. Gerek aile, gerek iş yaşamında barışçıl ilişkiler temel ilkenizdir.

  İş hayatınızda başarıdan başarıya koşsanız bile katı ve mesafeli ilişkiler istifa nedeniniz olabilir. Yine de çok iyi yönetici olursunuz. Yanınızda çalışanlara ailenizin fertleri gibi davranırsınız. Onları korur, dertleri ile ilgilenirsiniz.

  Duygusal yaşamınız yoğun sevgi ihtiyacınız karşılandığı müddetçe sorunsuz geçer. Aksi halde koltuğunuza gömülüp geçmişi düşleyerek yaşayabilirsiniz.

  katılıyorum :)
   
 11. Marin

  Marin Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  1 Ekim 2009
  Mesajlar:
  170
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  gerceklerler yüzlesmesyi pek sevmesemde tsk ediyorum paylasimin icin :D
   
 12. juju

  juju Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  30 Nisan 2009
  Mesajlar:
  4.692
  Beğenilen Mesajlar:
  213
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul
  bende katılıyorum tam burcumun kadınıyım
   
Burcunuzun Kadınımısınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. burçlara göre kadınlar!

  burçlara göre kadınlar!

  Koç kadınları 21 Mart-20 Nisan :Onun felsefesi “kendi başının derdine kendin bak” tır. Onun işlerini yaptırmak için peşinde bir erkeğe ihtiyacı yoktur. Liderliği kimseye bırakmak istememesi her konuda ilk hareketi yapmaya yönlendirir onları, konu aşk dahi olsa ilk adımı koç kızı atar. Onu toplumsal kurallar bağlamaz, düşündüğü ve inandığı gibi yaşar, hesap vermez. Eli açıktır, zamanını,...
 2. Burçlara Göre Kadınlar ve Erkekler

  Burçlara Göre Kadınlar ve Erkekler

  YENGEÇ ERKEK: SEVDİĞİ KADINA BAĞLANIR VE ONU BİR KEZ KISKAÇLARINA ALDIMI, ÖMÜR BOYU BIRAKMAK İSTEMEZ. Son derece duygusal hassas ve yumuşaktır. Zaman zaman huysuz ve müthiş kıskanç olurlar. Gönül almayı çok iyi bilirler. Annelerine çok düşkündürler. Evine bağlı, güvenilir, şefkatli, anlayışlı, neşeli bir kadın onu mutlu edebilir. Mükemmel bir babadırlar. Suyu, denizi, içkiyi çok severler....
 3. Burçlar ve Kadınlar

  Burçlar ve Kadınlar

  burçlar ve kadınlar 2011 yıldıznamesi 2011 yıldızname yıldızname yildizname KOÇ KADINI Nasihatler, tavsiyeler, yol göstermeler. Hiçbiri size göre değil. Nasılsa bildiğinizi yapacaksınız. Bu inatçılık mı? Hayır sadece kararlılık ve doğru bildiğinden şaşmamak. Ortada belirgin bir neden yokken sinirli ve gergin mi oluyorsunuz? Bu demektir ki o gün, içinizdeki muazzam enerjiyi harcayacak bir yer...
 4. Burcuna göre bir kadınları kendine aşık etme yolları

  Burcuna göre bir kadınları kendine aşık etme yolları

  kadınları aşık etmenin yolları bir kızı kendine aşık etmenin yolları kızı kendine etme sözleri bir etmek sevdiğin etkilemenin Hoşlandığınız ya da flört ettiğiniz kadının size tutkuyla bağlı olmasını sağlamak için onun burcunun dilinden anlamalısınız. Kadınların burçları size ipuçları veriyor. Hangi burcun kadınına aşıksanız, onun özelliklerini okuyup adımlarınızı öyle atın. Koç...
 5. Kadınlar.....!‏

  Kadınlar.....!‏

  KADIN ELEMENTİNİN ÖZELLİKLERİ:) Bir kadın ancak bu kadar güzel anlatılabilir, allah erkeklerin yardımcısı olsun.. KADIN ELEMENTİNİN ÖZELLİKLERİ BİLİMSEL İNCELEME: Element : Kadın Sembolü : Ka İdeal Atom ağırlığı : 51,6 kg olarak kabul edilmiştir. Alternatif ağırlıkları (izotopları) : 35 - 130kg Bulunduğu yerler : Gezegendeki tüm kırsal ve kentselalanlar FİZİKSEL...

Sayfayı Paylaş