1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Burhan Öcal roman düğününde

  Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  burhan öcal, roman düğünü, 2011 haberleri burada arkadaşlar.
  < Konu Resmi..>  Uzun yıllardır orkestrasında birlikte çalıştığı, Ümit Adakale'nin roman mahallesinde ki oğlunun sünnet düğününe katılmış Melek'lerim.
  İşte o haber!

  KIRKLARELİLİ perküsyon ustası 52 yaşındaki Burhan Öcal, 12 yıldır orkestrasında beraber çalıştı ritimcisi 34 yaşındaki Ümit Adakale’nin Roman Mahallesi’nde 10 yaşındaki oğlu Enez için düzenlediği, sokaktaki sünnet eğlencesine katıldı.

  Romanların yaşadığı Kırklareli’ne bağlı Yayla Mahallesi Kiremithane sokakta Enez Adakale için düzenlenen sünnet eğlencesine Burhan Öcal da katıldı. Sokak arasındaki eğlencede, davetliler Roman havalarıyla dans etti. Burhan Öcal, hediye olarak da Enez’e bir miktar para ile eğitim masraflarını karşılama sözü verdi.

  Çok sayıda randevusunu bu eğlenceye katılmak için iptal ettiğini belirten Öcal, "Aslında birçok randevum vardı iptal ettim. Bir ay önce Ümit’e sözüm vardı. İki elim kanda olsa da geleceğim dedim ve geldim. Nasıl gelmem Ümit benim manevi oğlum sayılır. 12 yıldır beraberiz. Bütün dünyayı gezdik. Ben doğma büyüme Kırklareli’yim. Ben davul zurna ile doğdum, büyüdüm, sünnet oldum, evlendim, boşandım ve davul zurna ile tekrar evleneceğim."dedi.


   
Burhan Öcal roman düğününde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Sünnet Düğünleri;

  Sünnet Düğünleri;

  sünnet yatağı nasıl süslenir sünnet düğünü nasıl yapılır odası hazırlanır dügünü nasil yapilir kiyafetleri almanya Her ailenin, erkek çocuğu sahibi olduktan sonra ilk telaşı, çocuklarını sünnet ettirmek, kaygısıdır. Bu hal ve kaygı, İslami bir adet olarak yaşanmaktadır. Sünnet olacak çocuklar bir hafta önce haberdar edilir ve sünnet olacak çocuklar olarak topluca sünnet olurlar: Sünnet...
 2. burhan google

  burhan google

  Aneaam Gugil Tokyoda Saat? Ne ki Bu? Litfen Ama Noliyy Burda! Okeytoo! Ayuuu ayuuv ?Hey gary, what's goin' on? : Ciko my name is burhan altiiintooop Ciko BaA mi Agliyiin. baa mi uziliin Burasi nie bu gadar garanlik yauw - Nisantasi Cocuklari Koruma Dernegi - Efenim Selam iletiniss - google in Burhaniye © 2007-2008 MixbaL
 3. Burhan Altintop Wassssup man

  Burhan Altintop Wassssup man

  YouTube - Burhan Altintop Wassssup man

Sayfayı Paylaş