Burun ucu estetiği yaptıran melekler burada mı yardım edin bana

• Konbuyu başlatan estetik merakı
  • Başlangıç tarihi
E

estetik merakı

Forum Okuru
Burun ucu estetiği yaptıran melekler burada mı yardım edin bana

BURUN UCU ESTETİĞİ YAPTIRAN KADINLAR TAVSİYE YORUMLARI ALABİLİR MİYİM ?

Selamlar arkadaşlarım, Allah'ın verdiğine hata bulmak haşa ama burun ucum böyle çatallı gibi duruyor. Ben Adana'da yaşıyorum. Acaba hanımlar adanada hiç burun estetiği yaptıran var mı yani burnunun ucunu yaptıranlar var mı ?

Burun ucu estetiği yaptıran varsa deneyimlerini paylaşırsa sevinirim. Ameliyatı nerde kime ve kaç paraya oldunuz bende burun estetiği yaptırmak istiyorum ama hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum bana iyi bir doktor lazım yaptıranlar memnun yada değilse yorum yazarsa çok memnun olurum bir de Adana'da hangi doktoru öneriyorsunuz kime gitsem sonucu güzel olan doktorlar var ise sevinirim tşk meleklerim

burun ucu estetiği yaptıranlar.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar hayatım yani sana çok mu sıkıntı veriyor bilmiyorum ama yazdığına göre bu dertten müzdaripsin gibi görünüyor. Adana da umarım yaptıranlar sana doktor tavsiyesi verirler bence çok kötü hissediyor isen kendini yaptır hayatım. Yaptırmayıp ne yapacaksın. Ömrünün sonuna kadar aynalara sıkıntı ile bakmaktansa, bence yaptırman yerinde olacaktır.

Konumuzu gören ve burun ucu estetiği yaptırmış kadınlardan yorumlar umarım ilerleyen zamanlarda gelir istersen www.google.com.tr den biraz araştır malesef sana yardımcı olamayacağım. Ama en azından şu aşağıdaki konu dikkatini çekebilir :D:D

Geri