1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Bütün bahçeler çiçek açacak

  Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Bütün bahçeler çiçek açacak < Konu Resmi..>
  Pelsan Aydınlatma’dan Kamelya ve Gardenya bahçe Ürünleriyle dış mekanlara yeni dokunuş. Pelsan Aydınlatma’nın yeni bahçe ürünleriyle bu yaz bütün bahçeler çiçek açacak. Bahçe duvarlarımızı, kapı girişlerini, bina önlerini, yürüme yollarını, çimenlik alanları aydınlatmak için kullanılan ürünlere çok farklı bir alternatif yaratacak. Aydınlatırken gözümüze de hitap edecek Kamelya ve Gardenya’larla mekanlar çok daha şık olacak.

  Pelsan Aydınlatma’nın ithalat bölümü tarafından bu yıl pazara sunulan Kamelya ve Gardenya serisi bahçe ürünleri suya ve toza karşı yüksek koruma sınıfına sahip. Enerji tasarruflu lambalarla kullanılabilen ürünler, dekoratif buzlu camı, farklı motiflerle süslenmiş alüminyum gövdesi ile şıklığı bozmadan sağladığı dayanıklılığı ile bu yaz en çok tercih edilen bahçe ürünleri olacak.

  Kullanıldığı yerlerde çiçek bahçesi görünümü verecek olan Kamelya ve Gardenya bahçe ürünlerinin duvar üstünde kullanılan aplikleri ile kapı önleri, bina girişleri, bahçe duvarları, villa çevreleri aydınlatılabiliyor. Yere monte edilen iki ayrı modeli ise yürüyüş yolları, bahçe ve bina girişleri, villa önleri, sahiller, çimenlik alanlar için modern bir alternatif sunuyor.


   
Bütün bahçeler çiçek açacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. rengarenk çiçeklerle Eviniz Çiçek Açacak

  rengarenk çiçeklerle Eviniz Çiçek Açacak

  kartondan çiçek nasıl yapılır kağıttan lale yapımı kurdeleden lale yapımı kartondan kağıttan nasıl yapılır Eviniz çiçek açacak Her yer rengarenk Mevsimin getirdiği güzellikleri sofranıza taşıyın. Minik saksılarda sergileyebileceğiniz lale, sümbül veya nergisler bahar havasını evinize taşıyacak. Masanızı, yine üzerinde çiçek desenleri bulunan peçetelerle süsleyebilirsiniz Çiçekli çantalar...
 2. Bütün kadınlar çiçektir!

  Bütün kadınlar çiçektir!

  tüm melekler mekanı meleklerime gelsin:)
 3. Dünyanın Bütün Çiçekleri

  Dünyanın Bütün Çiçekleri

  DÜNYANIN BÜTÜN ÇİÇEKLERİ Dünyanın bütün çiçeklerini diyorum. Bütün çiçekleri getirin buraya. Öğrencilerimi getirin buraya, getirin buraya, Kaya diplerinde açmış çiçeklere benzer Bütün köy çocuklarını getirin buraya. Son bir ders vereceğim onlara. Son şarkımı söyleyeceğim, Getirin, getirin... Ve sonra öleceğim. Dünyanın bütün çiçeklerini diyorum, Kır ve dağ çiçeklerini istiyorum,...

Sayfayı Paylaş