Büyük Beden Kıyafet Nerelerden Alınır?

TİTAN

Forum Okuru
Büyük Beden Kıyafet Nerelerden Alınır?
büyük beden, kıyafet, xl, nerelerden alınır, mağazalar, ile ilgili bilgiler burada melekler


buyukbeden-234.jpg
Sevgili melekler,
Mağazaların beden yelpazesinin dar oluşu herkesin şikayet ettiği bir konu.Mağazaya giriyorsunuz tam bir elbise beğenmişsiniz,satış görevlisi size üzülen gözlerle bakarak '' 40 bedene kadar çalışıyoruz'' diyor.Hayalleriniz suya düşmüş bir şekilde çıkıveriyorsunuz mağazadan..

Ondan sonra dört dönüyorsunuz melekler.Artık modelden tarzdan geçmişsiniz,üstünüze olan birşey olsun yeter..

Bu gibi sorunları olan melekler için küçük bir araştırmayla nerelerden alışveriş yapabilecekleri konusunda bilgi sahibi olduk ve siz melekleri de haberdar etmek istedik.Sizin de ekleyecekleriniz varsa hiç durmayın,diğer meleklere de faydanız olsun..:tik:

1) Faik Sönmez

Faik Sönmez, 195'den bu yana, 40 beden ve üzeri kadınların modayı kendilerine uyarlayıp içinde kendilerini mutlu ve 'trendi' hissedebilecekleri, günün çizgilerini taşıyan modeller üretiyor. Her dönem klasik olabilecek giysiler de 'şıklık', 'sadelik', 'detaya gösterilen özen' ön plana çıkıyor.

"Biliyoruz ki, büyük bedende de birçok seçenek olmalı ve büyük beden kadınlar vücutlarını gizleyen sıradan giysilerle değil; düşünülmüş,uğraşılmış ve severek hazırlanmış giysilere sahip olabilmeliler."


2) Marks&Spencer

İngilizlerin ünlü giyim markası Marks&Spencer'da 7'den 70'e herkes ihtiyacı olan kıyafeti bulabilir. Ülkemizde 22 bedene (52) kadar kıyafet satan markanın bazı ürünlerinde 24 bedene de (54) rastlamak mümkün. Üstelik büyük beden iç çamaşırları da bulunuyor.

3) Foli

1986 yılında "Moda dar kalıplara sıkıştırılamaz" sloganıyla tekstil sektörüne adım atan Foli, o tarihten bugüne modanın içinde. Kendine güvenen, feminen ve başarılı kadını simgeleyen Foli, 44 ile 60 beden arası ölçülere sahip, giydiklerini kendine yakıştırmayı isteyenlerin markası...

4) Sumak

1955 yılından bu yana moda dünyasının içinde olan Sumak XL Fashion, 44-54 beden kadın giyiminde, günlük giyimden abiye giyime kadar geniş bir yelpazeye hitap ediyor.

5) Evans

İngiltere'nin en sevilen büyük beden markalarından biri olan Evans, koleksiyonlarında "44 beden ve üzeri feminen şıklık" ilkesini temel alıyor. Günün modasını yansıtan koleksiyonlar, büyük beden kadınlar için şık ve kadınsı tasarımlar sunuyor. Evans'ta abiye giysiler, günlük giyim, iç çamaşırı ve aksesuar gibi bir çok seçenek bulunuyor.


6) C.C.C. Christine Cotton Club

1987 yılında Christine Şenol tarafından kurulan Christine Cotton Club, büyük beden ve abiye alanında önde gelen firmalardan biri.

7) İkiler

1989 yılında kurulan İkiler, 54-56 bedene kadar üretim yapıyor. Çok çeşitli ve renkli kıyafetler tasarlayan firma, online alışveriş imkanı da sunuyor. Pantolon, etek, şort, bluz, ne ararsanız var...

8) Think+

Think+, büyük beden bayanlara farklı kıyafetler sunmak için yaratılmış bir giyim markasından ibaret değil. Think+, artı düşünenlerin ya da bir başka deyişle beden veya ölçü tanımadan hayata güvenle bakmaya hazır olanların buluşma noktası aynı zamanda.

Bu özel buluşmanın arkasında yer alan mesaj son derece açık: Büyük beden bir kadın da, diğer tüm bayanlar gibi güzel gözükebilir, kendi ile mutlu olabilir, işinde hedeflediklerine ulaşabilir, çevresinde saygınlık uyandırabilir, hayalini kurduğu aşkı bulabilir, mutluluğu tadabilir, her an ve her yerde kendi gibi olabilir!

Sadece online olarak hizmet veren think+, 52 bedene kadar kıyafet tasarlıyor. Bu sitede, spor giyimden, hırka/yeleğe kadar sonsuz çeşitte giysi bulmak mümkün.


9) Ridade Genç Büyük Beden Mağazaları

Müşterilerine kalite ve şıklığı birarada sunan Ridade Genç Büyük Beden Mağazası spor giyimden kalsik giyime; günlük giyimden abiye giyime kadar her zevke hitap eden geniş ürün yelpazesini müşterilerinin beğenisine sunuyor.

44 bedenden 56 bedene kadar olan tüm bayanların rahatlıkla istedikleri ürünlere ulaşabileceği mağazaları ve online alışveriş sitesi ile bayanların hizmetinde.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst