1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Buz dondururken

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Suyu kaynatın, soğuyunca buz kalıplarına koyup dondurun. Buzlar daha canlı kristal gibi görünür. Buda buzun mat görünmemesini sağlar. Baş ağrısı için: Kahve çekirdeğine limon suyu sıkın yavaş yavaş yiyin. (Birkaç tane)

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Buz dondururken

teşekkürler adminim

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.305
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Buz dondururken
    paylaşımın için teşekkürler canım

Buz dondururken konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen - Buz

Gülşen - Buz

Zor mu geldi kalp bilendi Bakmam artık yüzüne Yaş mı geldi gözlerinden Bak dert olur içime Bir alev gibi yandım söndüm kendi kendime Bir karar verdim senden ayrı uzun gecelerde Buz gibi yataklarda yanlız yatmak istemem Genç yaşımda kalbimi aşka düşman edemem Beni bilirsin kararlıysam dünya dursa dönmem Çok geciktin herşey için artık vursan da ölmem
  2. Buzdan Saray

Buzdan Saray

Böyle bir yerde yaşamak ister miydiniz:D:D:D
  3. Buz Ada

Buz Ada

istanbul buz ada buz ada arnavutköy Tipi Bar - Adresi - Bölge Arnavutköy - Şehir İstanbul - Telefon Denizin ortasında manzaraya karşı güzel müzik dinleyebileceğiniz son zamanların popüler clublarından buz'un yazlık mekanı.
  4. Buz Heykeller

Buz Heykeller

Rusya'da bulunan Moskova Buz Heykel Galerisi'nde inanılmaz heykeller sergileniyor. İlk olarak 2008 yılında açılan buz heykel galerisi, bütün dünyanın ilgisini çekince sürekli hale geldi.Burada sadece kış aylarında değil bütün yıl buzdan yapılmış heykeller sergileniyor.Rusya'da çok sayıdaki yetenekli buz heykeltraşları, ortaya çıkardıkları inanılmaz heykelleri galeriye getirip burada...

Sayfayı Paylaş