1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Buz tutmusssss....

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Buz tutmusssss....

Ne güzel buz tutmuş ya.. Ellerine sağlık canım. Oralarda olmak istemezdim, nasıl soğuktur ayyy... Versoix diyor, İsviçre demek ki...

3. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113

ana bu ne la heryer buz tutmuşay çok ilginç ya arabalar bile buz tutmuş orda yaşam buz tutmuştur be nasıl yaşıyolar

4. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113

ayy soğukkkkkkkkkkkk
    buzul çağ olabilrimi aceba..

Buz tutmusssss.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Buz Hokeyi

Buz Hokeyi

Buz Hokeyi adından da anlaşılacağı gibi buzun üzerinde iki takımla oynanan bir spor veya oyundur. Oyuncular hokey patenlerini giyip pak denilen hokey sopalarıyla diski (pakı) kontrol etmeye çalışırlar. Oyuncular diski (pakı) kaleye sokarak sayı bulurlar. Takımda biri kaleci olmak üzere altı oyuncu molasız oynar. Aslen bir takımda 20'den fazla oyuncu vardır. Bir oyuncu kuralları ihlal ederse...
  2. Gülşen - Buz

Gülşen - Buz

Zor mu geldi kalp bilendi Bakmam artık yüzüne Yaş mı geldi gözlerinden Bak dert olur içime Bir alev gibi yandım söndüm kendi kendime Bir karar verdim senden ayrı uzun gecelerde Buz gibi yataklarda yanlız yatmak istemem Genç yaşımda kalbimi aşka düşman edemem Beni bilirsin kararlıysam dünya dursa dönmem Çok geciktin herşey için artık vursan da ölmem
  3. Buz Ada

Buz Ada

istanbul buz ada buz ada arnavutköy Tipi Bar - Adresi - Bölge Arnavutköy - Şehir İstanbul - Telefon Denizin ortasında manzaraya karşı güzel müzik dinleyebileceğiniz son zamanların popüler clublarından buz'un yazlık mekanı.
  4. Buz Heykeller

Buz Heykeller

Rusya'da bulunan Moskova Buz Heykel Galerisi'nde inanılmaz heykeller sergileniyor. İlk olarak 2008 yılında açılan buz heykel galerisi, bütün dünyanın ilgisini çekince sürekli hale geldi.Burada sadece kış aylarında değil bütün yıl buzdan yapılmış heykeller sergileniyor.Rusya'da çok sayıdaki yetenekli buz heykeltraşları, ortaya çıkardıkları inanılmaz heykelleri galeriye getirip burada...

Sayfayı Paylaş