1. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Bzi Hayvanlarin Anne Karninda ÇekİlmİŞ FotoĞraflari

Konu, 'Çöplük' kısmında DarkAngeL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Bzi Hayvanlarin Anne Karninda ÇekİlmİŞ FotoĞraflari konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Astim anne karninda basliyor

Astim anne karninda basliyor

ASTIM ANNE KARNINDA BAŞLIYOR Son yıllarda yapılan araştırmalar, astım ve alerjilerin temellerinin daha çocuk dünyaya gelmeden anne karnında atıldığını gösteriyor. İstanbul Üniversitesi (İÜ) Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Rasim Küçükusta, astım ve alerjilerin temellerinin anne karnında atıldığını söyledi. Prof. Dr. Küçükusta, astıma ilişkin yapılan çalışmalara...
  2. Anne Karnında Kalp Taraması!

Anne Karnında Kalp Taraması!

Anne Karnında Kalp Taraması! Kalp hastalığı yetişkinlerden sonra çocukları hatta anne karnındaki bebekleri de vuruyor. Buna karşılık tıptaki son gelişmeler minik kalplerin "ses dalgaları" yardımıyla anne karnında incelenmesine olanak tanıyor. Yani doğumsal kalp hastalıklarının bebek henüz anne karnındayken tanısı mümkün. Memorial Hastanesi Çocuk Kardiyolojisi Bölümü’nden Uz. Dr. Ümit...
  3. anne karnında filin gelişimi

anne karnında filin gelişimi

filin gelişim dönemi fillerin gelişimi filin gelişimi gelişim dönemleri Hayvanların anne karnındaki gelişimi ilk kez görüntülendi. 3 boyutlu ultrason tarayıcı, bilgisayar grafikleri ve mikroskobik kameralar kullanılarak yapılan çekimler görenleri şaşkına çevirdi. “Animals in the Womb” yani Anne Karnındaki Hayvanlar adlı belgesel için çekim yapan ekip, gebeliğin başlangıcından doğuma kadar olan...
  4. Anne KArnında bebek

Anne KArnında bebek

bebek karikatürleri anne karnında bebek resmi anne karnında resimleri karikatürleri Anne karnında bebek.... Uzmanlar hep anne karnında bebeklerin anne v babalarını tanırlar derler.. iştee sizlere kanıt... Anne karnında ki bebeklerin günlük faliyetleri... Ay ne dadlu demi....
  5. Anne karnında

Anne karnında

slm anne karnında bebeğin biyerinin kırılma ihtimali varmı:( lütfen cvp

Sayfayı Paylaş