cadde cadde sokak sokak karış karış ADANA resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cadde

Cadde

Bakınız; Yol.Rüyada cadde görmek hatalı bir iş yapacağına işarettir. Rüyada cadde görmek size zarar verecek iş yapacağınıza işarettir. Bir caddede yürümek sorunların üstesinden gelerek mutlu olacağınıza yorumlanır. Caddeden ayrılmak içinde bulunduğunuz zor durumları atlatacağınız anlamına gelir. Geniş, temiz, aydınlık bir cadde başarının çok çabuk geleceğine işaret eder.Rüyada cadde görmek,...
  2. Sokak

Sokak

Sokaklar birtakım meslek ve işlere, hayatın devamı için gerekli olan unsurlara; Sokak aralarında dolaşıp duran bir kimse görmek hayır ehli, şerden sakınan öğüt ehli birine, Anayoldan ayrılarak sokağa girmek doğru hareket etmemeye, olumsuz bir şahitlikte bulunmaya; yemini bozmaya ya da birtakım keffaretlere; Sokakta insanlarla yürümek hayatın akışına kendini kaptırmaya, kalabalık psikolojisiyle...
  3. Caddelerde rüzgar

Caddelerde rüzgar

caddelerde rüzgar hikayesi Caddelerde sisli, puslu bir kis ikindisi. Agaçlarda salkim salkim eski zamanlardan kalma anilar... Yapraklarda yere düsmeye hazirlanan yagmur damlalari... Bir yaprak kipirdiyor iste, g?m?si bir damla usulca yere düsüyor. Sen sanki, yapraklarin arasindan bana muzipçe gülüyorsun. Beni her zaman sasirtirsin zaten. Beni her zaman güldürmeyi bilirsin. Farkina...
  4. Caddelerde Rüzgar Melodika Notaları

Caddelerde Rüzgar Melodika Notaları

Caddelerde Rüzgar Melodika Notaları Selam arkadaşlar sizden Caddelerde Rüzgar şarkısının Melodika Notalarını rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş