1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.168
    Ödül Puanları:
    113

Çağatay Ulusoy Ameliyat Geçirdi

Konu, 'Magazin' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

çağatay ulusoy resimleri haberleri hakkında daha fazla bilgi için yazımıza buyrun melekler.

Genç kızların Sevgilisi http://www.meleklermekani.com/kim-kimdir/187184-cagtay-ulusoy-hakkinda-bilgiler.html Geçtiğimiz Gün Bir Ameliyat Geçirdi melekler.

bu haber hayranlarını biraz üzecek gibi ama korkulacak bişey yok Genç oyuncunun sağlık durumu iyi :)

Etiler'deki Dünya Göz Hastanesinde ameliyatı gerçekleşti ünlü oyuncunun.

Sol Göz kapağında oluşan kitle operayon ile temzilendi melekler.

Genç Oyuncuya Acil şifalar diliyoruz :)

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
    çocuğa nazar değdirdiler yaa :D :D

Çağatay Ulusoy Ameliyat Geçirdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çağatay ulusoy

çağatay ulusoy

tşkr edrim herkese:))
  2. Adını Feriha Koydum'un Emir'i Çağatay Ulusoy ameliyat oldu

Adını Feriha Koydum'un Emir'i Çağatay Ulusoy ameliyat oldu

adını feriha koydum, emir, çağatay ulusoy, ameliyat oldu, nezaman, neden, hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Genç kızların gözdesi Adını Feriha Koydum dizisinin Emir'i Çağatay Ulusoy dün ameliyat olmuş melekler...Genç oyuncuya geçmiş olsun diyor haberin detaylarına geçiyorum... Dün sabah erken saatlerde menajeri Selin Boronkay ile hastaneye gelen ünlü oyuncunun sol göz kapağında...
  3. Çağatay Ulusoy hangi takımlı?

Çağatay Ulusoy hangi takımlı?

Çağatay Ulusoy hangi takımlı? Kızlar Çağatay Ulusoy un hangi takımı tuttuğunu merak ediyorum siz biliyor musunuz acaba?
  4. Çağatay Ulusoy kimdir Çağatay Ulusoy hayatı

Çağatay Ulusoy kimdir Çağatay Ulusoy hayatı

Çağatay Ulusoy kimdir Çağatay Ulusoy hayatı hakkında bilgi verir misiniz bana kızlar.
  5. Çağatay Ulusoy Balkondan Düştü!

Çağatay Ulusoy Balkondan Düştü!

çağatay ulusoy, çağatay ulusoy haberleri, med cezir çağatay ulusoy Sevgili melekler, Med Cezir dizisinde rol alan Çağatay Ulusoy balkondan düştü. Rol gereği balkona tırmanması gereken Ulusoy, bu çekim sırasında düştü. Ayak bileğini inciten Çağatay Ulusoy'a sete giden doktor müdahale etti. Çağatay Ulusoy 2 saatlik aradan sonra çekimi ayağı bandajlı halde sürdürdü.

Sayfayı Paylaş