Cam tuğla duşakabin modelleriyle estetik banyo dekorları

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Cam tuğla duşakabin modelleriyle estetik banyo dekorları
Ev dekorasyonunda değişim için banyolara yapacağınız dokunuşlardan faydalanmayı düşünebilirsiniz. Birbirinden farklı banyo aksesuar zenginliğiyle banyolarda ihtiyaca yanıt bulabilme şansınız var. Banyo görünümlerinde ahenkli görünümlere yer açabilme şansını yakalamak adına duşakabin modelleri, lavabolar, fayanslar, duvar kağıtları, aynalar gibi seçeneklerden faydalanma şansını değerlendirebilirsiniz. Sizin ekonominize göre elde edeceğiniz zenginliklerde farklı daha pek çok seçenek mevcuttur. Küçük banyolarda sık sık ayna kullanımı tercihinde bulunulur. Cam tuğla da son sezonlarda estetik arayanların banyoda aradıkları zenginlikler arasındadır. Cam tuğlalı duşakabin modelleri tercihinizle banyo görünümlerinizde anlam yüklü değişimlere yer açabilme şansını yakalayabilirsiniz. Cam tuğla görünümlerini elde ederken aynı zamanda görsel olarak da sizleri memnun edebilecek bir estetikselliğe yer açabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Şeffaf duşkabin görünümlü cam tuğlalı duşkabin modelleri banyo alanlarında sofistike bir görünüme yer açabilmektedir. Avrupa ülkelerinde sık karşılaşılan cam tuğlalı görünümlere siz de banyonuzda yer açabilirsiniz. Hem yaşam alanınızda yepyeni bir görünüm hem de beklediğiniz dekoratifliği aynı anda hissedebilme ayrıcalığını yakalayabilirsiniz. Dışarıdaki ışığı içeriye göstermeden banyolara alabilen bu cam tuğlalı duşkabin tasarımları banyolarda harika görünümlere yer açabilecektir.

Parlaklığı ve saydamlığı ile bu cam tuğlalar evin ışıltısında bambaşka ahenklere yer açabilmektedir. Siz de aydınlık mekan yaratacağınız alan seçiminizde banyodan yana bir değişimle farklılık arıyorsanız bu sefer kolları sıvayıp cam tuğlalı duşkabin model incelemelerine girişebilirsiniz. Resim galerimi incelediğiniz zaman son derece estetik görünümlerle karşınıza çıkan bu zenginliğin banyo alanında harika etkiler bırakabileceğine tanık olabileceksiniz. Hayal ettiğiniz o aydınlık mekan tercihinin son derece kaliteli görünümlere yer açtığı gerçeğini düşünerek seçimlerinizde duşakabin şekli, yeri ve zevkinizi göz önüne alarak cam tuğlalı modelleri tercih edebilirsiniz.


Cam Tuğla (2)-1024x768.GIF
cam-banyo-tugla-duvar.jpg
6a00d83451e9a369e2010535fc8f4a970c.jpg
 

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Cam tuğlalar genelde ev dekorasyonun da çeşitli alanlarda kullanılıyor. Bunların renkli olanları da var. Gittiğim güzellik merkezinde bölümler renkli cam tuğlayla bölünmüştü .Çok hoşuma gitmişti .Evinde özel alanlar yaratmak isteyenler cam tuğlalardan faydalanabilir.
 
Üst