Çamasir Degistirme

F

fuhrer_albay

Forum Okuru
Çamasir Degistirme
Çamasir Degistirme
Çogunlugunu lazlarin teskil ettigi komando bölügü 10 gündür ormanda, çamurda, aç susuz pislik içinde egitim yapmaktadir. 11.nci gün komutan çavus Dursun'u çagirdi
"çavus,10 gündür bölük gayet iyi

bir performans gösterdi bizde onlari ödüllendirelim, bugün çamasir degistirebilirler artik.." "Basüstüne Komitanum." Dursun çavus bir heves kosarak bölügü toplar sizlere çok sevinecegunuz bir haber cetirdum.. komitan izin verdi
bugün erat çamasir degistirecek, siraya geçin degistirun.
Temel sen Idrisle.....Ismail sen Kemalla.... Sadik sen Cemalla...."

Çamaşır kurutma makinesi markaları ve tavsiyesi hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
İnstagramda son görülme özelliğini kapatmanın yolu nedir? İnstagramda son görülme özelliğini kapatmanın yolu nedir?
En çok kullanılan sosyal medyalardan biri olan instagrama bir süre önce son görülme özelliği gelmişti. Tabi bu durum birtakım kişileri sevindirse de bazılarının da oldukça canını sıkan bir uygulama olmuştu. Hatta son görülme özelliği aktif...
Meleko Destek 0
Evde yapabileceğiniz doğal gebelik testleri Evde yapabileceğiniz doğal gebelik testleri
sirke ile gebelik testi, diş macunu ile gebelik testi, çamaşır suyu ile gebelik testi, ev yapımı gebelik testleri ile ilgili bilgileri bu konumuz da bulabilirsiniz. Gebelik var mı yok mu anlamak için genellikle kan testi ve idrar...
Gebelik 3
Sararan çamaşır nasıl beyazlatılır Sararan çamaşır nasıl beyazlatılır
Beyaz çamaşırlar beyaz göründükçe güzeldir. Bu güzellikten ödün vermemek için beyaz çamaşırları yıkma prensiplerini doğru bir şekilde...
Evim ve BEn & Ev Genel Bilgiler 1
Çamaşır deterjanı tavsiyesi Çamaşır deterjanı tavsiyesi
Çamaşırlarımız her zaman tertemiz olmalıdır. Hijyene önem veren bir bayansak bu konuya özen gösteririz. Önem verdiğimiz konular arasında yer alan hijyen hususu için çamaşırlarımızın temizliği için deterjan seçimimize özen göstermeliyiz. Jel ya da...
Tatlı Evim 0
Çamaşır kurutma makinesi markaları ve tavsiyesi Çamaşır kurutma makinesi markaları ve tavsiyesi
Son senelerde çamaşır makineleri farklı fonksiyon özellikleri kazanarak bizleri şaşırtacak kadar kaliteli ürüne sahip olabilme fırsatını sunabilmektedir. Birçok...
Tatlı Evim 2