1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Can Bonomo'nun İlginç Eurovision Kıyafeti !

  Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  can bonomo eurovision can bonomo eurovision kıyafeti
  Sevgili melekler, bildiğiniz üzere 24 Mayıs Perşembe akşamı Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de yapılan 2.Eurovision yarı finalinde ülkemiz Can Bonomo ile yarışarak finale kalmayı başardı. Ancak doğrusu şu ki şahsen sahne kostümleri bana çok soluk, cansız geldi. Her ne kadar Eurovision sunucumuz sürekli ayakta alkışlandığımızı ve tezahürat aldığımızı sık sık tekrarlasa da, efe dansları ile hazırlanan kareografide bu kadar renksiz giyinmeleri ilgiyi de dağıttı diye düşünüyorum. Bu arada alkışlanmaları da gayet doğal , orası bir Türk devleti sonuçta, bizi alkışlamayıp kimi alkışlayacaklar :D:D Gelelim biz konumuza, bakın Can Bonomo ve ekibinin kostümleri ile ilgili olarak kostümlerin tasarımcısı Hatice Gökçe neler açıklamış...  < Konu Resmi..>  Moda tasarımcısı Hatice Gökçe, Can Bonomo 'nun Eurovision kostümünü efe giysilerinden esinlenerek hazırladı.

  57. Eurovision Şarkı Yarışması'ndaki temsilcimiz Can Bonomo'nun sahne kostümünü, daha önce Borusan Quartet topluluğunun da kostümlerini hazırlayan modacı Hatice Gökçe tasarladı. Gökçe, tasarımın temasını oluştururken “Love Me Back” şarkısının barındırdığı tınılardan yola çıktığını ve Ege bölgesine ait efe giysilerinden ilham aldığını söyledi. Modacı ayrıca kolun kuş kanadı gibi görünmesini sağlayan “camadan” isimli üstlük ile efelerin heybetine gönderme yaptığını belirtti. Bonomo'nun dansçılarının kostümleri ise Giray Sepin tarafından tasarlandı.

  Sahnedeki martılar

  Can Bonomo'nun kıyafetindeki formlar, martı kanatlarını anımsatacak şekilde hazırlandı. Genç şarkıcının şapkasında da gümüş martı figürlerine yer verildi.


   
Can Bonomo'nun İlginç Eurovision Kıyafeti ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Can Bonomo'nun Sevgilisi

  Can Bonomo'nun Sevgilisi

  can bonomonun sevgilisi can bonomo sevgilisi can bonomo ve sevgilisi Şu sıralar magazin gündemi Eurovision şarkı yarışmasında ülkemizi temsil edecek olan Can Bonomo ile ilgili haberlerle meşgul melekler :) Can Bonomo kimdir, ne yer ne içer, sevgilisi var mı, kaç yaşında ? İşte bu sorular bize de sık sık soruluyor ve bir misafirimizin sorduğu Can Bonomonun sevgilisi var mo sorusunu...
 2. Can Bonomo'nun Sevgilisiyle Tanışın !

  Can Bonomo'nun Sevgilisiyle Tanışın !

  can bonomonun sevgilisi can bonomo can bonomonun sevgilisi kim Eurovision Şarkı Yarışmasına katılacağı açıklandıktan beri Can Bonomonun hayatı didik didik didiklenmeye devam ediyor melekler :D:D Yorumundan, yapacağı şarkıya, sahne şovundan, giyeceği kıyafete kadar herşeyi merak eden milletimixz Bonomonun özel hayatıyla da pek ilgili. Eh, bunu fırsat bilen gazeteciler de boş durmuyor....
 3. Can Bonomo'nun Eurovision Kıyafeti resimleri istiyorum

  Can Bonomo'nun Eurovision Kıyafeti resimleri istiyorum

  Can Bonomo'nun Eurovision Kıyafeti ne merak ettim elinizde varsa Can Bonomo'nun Eurovision Kıyafetinin bir resmi paylaşırsanız çok sevinirim.
 4. 2012 Eurovision Can Bonomo'nun Kostümü burada Melekler

  2012 Eurovision Can Bonomo'nun Kostümü burada Melekler

  Can Bonomo'nun Eurovision Giysisi Can Bonomo'nun Eurovision Kostümü Merhaba Sevgili melek'ler, 2012 Eurovision yarşıması sonuçları henüz belli değil, gönül ister ki 2012 Eurovision Türkiye birinci olsun ama yinede bekliyelim ve görelim diyoruz. Ayrıca sizlere bu sayfamızda Can Bonomo'nun Eurovision kıyafeti resimlerini aktarıyoruz Melek'ler. sizce nasıl, bence fena değil:) Can...
 5. Can Bonomo'nun Dövmeleri Merak Edenler İçin

  Can Bonomo'nun Dövmeleri Merak Edenler İçin

  Bonomo ve dövmeleri Can Bonomo ve dövmeleri Ülkemizi Eurovision'da temsil eden Can Bonomo'nun sevgilisi ile birlikte çekilmiş resimlerini ve haberini geçtiğimiz günlerde sizlerin bilgisine sunmuştuk. Şimdi de merak edenler için, Can Bonomonun dövmeleri paylaşımında bulunuyor ve Can Bonomo dövmeleri resimleri isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz.

Sayfayı Paylaş