Candy Crush Oyunu Kaçıncı Bölümde ve Seviyede Bitiyor?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Candy Crush Oyunu Kaçıncı Bölümde ve Seviyede Bitiyor?
candy crush oyunu kaçıncı bölümde bitiyor, candy crush oyunu kaçıncı seviyede bitiyor, candy crush oyunu ne zaman bitiyor Bana göre son yılların en popüler oyunlarından biri olan candy crush, her yaştan kişiyi bağımlılığı altına alıyor diyebilirim. Renkli şekerleri patlatarak geçtiğiniz her bölüm de farklıoyunlar ve zorluklar sizi bekliyor. Birçok kişide bağımlılık haline gelen candy crush oyununun kaçıncı seviyede ve bölümde bittiğin merak edenler için hemen bilgileri sizlerle paylaşıyorum. < Konu Resmi..> < Konu Resmi..>
Candy cursh saga şu an itibari ile 515. bölümde sona eriyor.Candy crush saga 515. bölümü geçince yeni maceralarda görüşmek üzere yakında gibi bir mesaj geliyor.

candy crush oynayanlar arasında bende varım acaip bağımlılık yapıyor benim seviye bayağı ilerde şu an 2157 ci seviyeyi oynuyorum ama takıldım kaldım bölümde

Candy Bar Dolls kızlar dewam... hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Prada'dan "Candy Florale" Parfümü Tanıtımı Prada'dan "Candy Florale" Parfümü Tanıtımı
prada parfümleri, prada candy florale, pradanın son parfümü Sevgili melekler, ünlü moda markası Prada yepyeni bir parfümünü piyasaya çıkardı. Geçen yıl çıkan Prada Candy parfümünden sonra marka bu sezon Candy’e farklı bir yorum getirdi...
Parfüm 0
Facebook Candy Crush Saga Oyunu nasıl Oynanır? Facebook Candy Crush Saga Oyunu nasıl Oynanır?
candy crush oyunu, candy crush nasıl oynanır, candy crush hileleri Facebook ta son zamanların en çok oyunlarının başında gelen candy crush oyununun müptelaları gün geçtikçe çoğalıyor. Oyuna karşı aşırı bir ilgi olduğu kesin. Bilgisayardan...
Oyunlar 0
CANDY modası CANDY modası
Eskiden hiç kaçırmadığım bir çizgi film vardı.Şeker kız candy:)O kıza çok özenirdim:DKeşke onun yerinde olsam derdim:DÇocuk aklı işte:):) Modacılar...
Moda Güncel 2
şekerkız candy gifleri şekerkız candy gifleri
şeker kız candy gifleri şeker kız gifleri candy avatarları şekerkız ...
Gif Sarayı 5
Candy Bar Dolls kızlar dewam... Candy Bar Dolls kızlar dewam...
Bunlar da minik kızların devamı :) ...