1. advantur

advantur Forum Okuru

canım matadorum sen bu hallere düşermiydin

Konu, 'Komik Resimler' kısmında advantur tarafından paylaşıldı.

canım matadorum sen bu hallere düşermiydin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sen bu kalbi tanıyormusun?

sen bu kalbi tanıyormusun?

Sen bu kalbi tanıyormusun? Sadece sana çarptıgını, sensizken parcalandığını ve hasretine dayanamayıp kan agladığını biliyormusun? Hissedebiliyormusun sana olan duygularini, ilk ve son askini, senin icin kopan firtinalarini? Bu kalp seninle carpiyor... Sen bu kalbi taniyormusun? Ne yaptin sen bana? Neden? Senin yüzünden hic tanimadigim birine asik oldum, ona bütün hayatimi adadim, onun...
  2. Canım Oğlum Sen Rahat Uyu

Canım Oğlum Sen Rahat Uyu

15 yıllık evliyim ve iki çocuk annesiyim.Büyük oğlum Can 14 yaşında.Küçük oğlum 7 yaşında adı Efe Kemal.Ben ailenin tek çocuğuyum ve kardeş özlemi içimde herzaman büyük bir acıdır ve bu yüzden hep 3 tane çocuğum olsun istemişimdir.Tekrar bir çocuk istediğimi eşime söylediğimde bana kızardı ve boşver "biz bunları büyütelim"derdi.Eşim çok haklıydı aslında çünkü burada hayat oldukça...
  3. Bu sarkı senın ıcın

Bu sarkı senın ıcın

KOCA KOCA _ SERDAR ORTAC Doladım seni dile, çözüm yok Cana çarpmadan, direk hüzün yok Dilerim ki anlamını alsın O yüzündeki çizgiler. Aradım seni, sokak ayazda Hüzün olmasın, teni beyazda Dilerim gönül sözü, biraz da Gün olur, bana tez güler. Tutamadım içimde, çıkıp konuşsam Ya tadımı sorarsa, zehir mi yutsam ? Kaderimizi zorla, esir mi tutsam ? Onu buluncuya kadar... Ey aşk...

Sayfayı Paylaş