1. KızılÖtesi

  KızılÖtesi Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  28 Nisan 2008
  Mesajlar:
  3.416
  Beğenilen Mesajlar:
  9
  Ödül Puanları:
  38

  Canlı yayında birbirlerine girdiler!

  Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

  Benim Annem Dans Edemez isimli yarışma programının canlı yayınında jüri üyeleri Sema Çelebi ile Hakan Peker arasındaki tartışma izleyenleri şoke etti.
  < Konu Resmi..>


  Show TV'de canlı yayınlanan Benim Annem Dans Edemez isimli yarışmada jüri üyesi Sema Çelebi, diğer jüri üyesi Hakan Peker'in taraf tuttuğunu iddia etti.  Peker, bu iddiayı kabul etmezken ikili arasında milyonlarca insanın gözleri önünde hoş olmayan bir tartışma yaşandı.

  Sema Çelebi'nin geçen hafta Kars'tan gelen baba ve kız yarışmacılara 'Ezilenleri halk her zaman tutar,' demesi tepki toplamıştı. Bu hafta Sema Çelebi konuya açıklık getirmeye çalıştı. Ancak adeta 'kaş yapayım derken göz çıkardı!' 'Ezilenler derken jürinin ezdiği' demek istedim gibi bir açıklama yapan Çelebi, 'dansın aristokratlara özgü birşey olduğunu ve saraydan geldiğini bu nedenle de Kars'tan yarışmaya katılan baba-kıza bu dansı yakıştıramadığını' söyledi.

  Jüri üyelerinden Hakan Peker, bunun üzerine söz sırası kendine geldiğinde, 'Dans saraydan da gelmiştir. Ama sokaktan çıkan danslar da var,' dedi. Peker, 'kinmse aristokrat soyundan gelmiyor, burada!' diyerek Çelebi'ye gönderme yaptı.

  Bunun üzerine Sema Çelebi, yarışma ile ilgili sözleri bırakıp Peker'in kişisel hayatı ile ilgili üstü kapalı sözler etmeye kalkıştı.

  Televizyon gazetesi'nin haberine göre; Çelebi'nin "Türk halkı sizin soru işaretli yaşantınızın hepsini tekrardan hatırladı" şeklindeki imalı sözlerine ise Hakan Peker ne diyeceğini şaşırdı.

  İşte ikili arasında yaşanan o tartışma:

  Hakan Peker:Arkadaşlarıma gerekli puanları verdiğimi düşünüyorum. Hiç kimseyi kollamak zorunda değilim. Böyle bir misyonum yok. Hayat boyu zaten Hakan Peker olarak kimsenin tarafı olmadım. 20 yıldan beri bu insanlar beni tanırlar, çok da yakın tanırlar. Terazinin tartısı neyse düşmanım da olsa puan veririm. Hiçbir zaman böyle bir şey olmadı.

  Sema Çelebi: Lütfen burada tribünlere oynamayalım. Sanatçı arkadaşlarım lütfen.

  Hakan Peker: 20 yıldan beri tribüne oynamıyoruz.

  Sema Çelebi: Tribünlere oynamayın arkadaşlar. Siz geçen hafta da tribüne oynadınız.

  Hakan Peker: Ben tribüne oynamıyorum, ben yıllardan beri Türkiye'de müzik yapıyorum. Halka müzik yapıyorum ve halka karşı hitap ediyorum. Bana göre eğer tribünlere oynamak buysa, evet ben tribünlere oynuyorum. (Stüdyodan alkışlar)

  Sema Çelebi: Siz bütün bir hafta tribünlere oynadınız. Bana yaptığınız çirkin hareketle. Ama sizin geçmişteki bütün kötülükleriniz çıktı ortaya. Hayatınızdaki bütün kötülükler. Neyse fazla söylemek istemiyorum.

  Hakan Peker:Y oo bana göre söyleyin. Bizim hiçbir açığımız yok.

  Sema Çelebi: Ben fazla söylemek istemiyorum.

  Hakan Peker: Ne kötülüğüm olabilir ki benim?

  Sema Çelebi: Türk halkı sizin soru işaretli yaşantınızın hepsini bu hafta tekrardan hatırladı.

  Hakan Peker : Benim alnım açık. Aslan gibi buradayız.

  Sema Çelebi: Devam edin. Sizin alnınız ne kadar açık olursa ben iftihar ederim.

  Hakan Peker: (Stüdyodan Hakan Hakan sesleri geliyor) Buyrun...

  Sema Çelebi: Hakan Bey buraya bir otobüs alkışlayıcı ile gelmiş, tebrik ediyorum kendini.

  Hakan Peker: Hayır hayır, ben tanımıyorum bu insanları.

  Sema Çelebi: Bir sanatçının bir yerlere geldikten sonra benim de gönlüm istemez dibe vurmasını. Ama bu sanatçı da yaptığı güzel hareketlerle gösterir. Tutup da burada bir jüri üyesine saldırmakla değil.

  Hakan Peker: Ben geçen hafta size hiçbir şey söylemedim.

  Sema Çelebi: Dinlemek istemiyorum sizi. Show TV kameralarına ve yapımcılara VTR'lerden dolayı çok teşekkür ediyorum bütün hafta boyunca bana yapılan çirkinliği gösterdiler.

  Hakan Peker: Ben taraf mı tutuyorum Sema Hanım?

  Sema Çelebi: Bence siz taraf tutuyorsunuz.

  Hakan Peker: Kimin tarafını tutuyorum peki?

  Sema Çelebi: Tanıdğınız eski dostunuz olan yarışmacılar var...

  Hakan Peker: Ben sadece dansa puan veririm. O zaman ben de size Nilay'ı (başka bir yarışmacı) tutuyorsunuz, derim. Olur mu öyle şey?  habertürk


   
Canlı yayında birbirlerine girdiler! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Canlı Yayında Müslüman Oldu

  Canlı Yayında Müslüman Oldu

  Resime Tıklayarak İzleyebilirsiniz...
 2. Canlı yayında küfür rezaleti

  Canlı yayında küfür rezaleti

  canlı yayında küfür rezaleti Mehmet Ali Erbil'in programını izleyenler şoke oldu. Ekan başındakiler ve stüdyoda bulunanlar yerin dibine geçti. FOX'ta canlı yayınlanan Çarkıfelek yarışmasından utandıran anlar. Sokakta ağza alınmayacak küfürlü kelimeler yarışmacının ağzından dökülüverdi. Rezalete imza atan olay adam Mehmet Ali Erbil değil, erkek yarışmacıydı. Ancak Erbil, bu utanca çanak...
 3. Spikere canlı yayında şok

  Spikere canlı yayında şok

  Bu programa bi kaç kere denk geldim..Pek güzel değil...Sanki rol yapıyolar gibi..... Flash TV'deki Yalçın Çakır'ın programı artık mide bulandırmaya başladı. Hakaretler havada uçuşuyor...Flash TV'de yayınlanan Yalçın Abi İle Yüzleşme programında mide bulandıran olaylar ekrana getiriliyor. Bu kez de canlı yayında "kafanı gözünü kırarım" sözleri havada uçuştu. İki haftadır...
 4. Nihat İçin Birbirine Girdiler

  Nihat İçin Birbirine Girdiler

  survivor, haberleri, hakkında, neler oldu, kim birinici oldu, derya haberleri, asena ve zeynep biribirine girdi, nihat için haberleri burada hanımlar Survivorde olanlar yine oldu. Kazanan isim Derya olurken Asena ile Zeynep Nihat Yüzünden bi,rbirine girdiler Meleklerim..Haberi aktarıyorum sizlere. Nihat için birbirlerine girdiler! Final gecesi öncesi Asena ve Zeynep Tunuslu'nun Nihat...
 5. Birand’tan canlı yayında veda

  Birand’tan canlı yayında veda

  mehmet ali birand, veda etti, haberleri doğru mu, ne zaman , canlı yayında veda haberlerini buradan bulabilirsiniz Birand’tan canlı yayında veda: Hepinizden dua bekliyorum.... Mehmet Ali Birand dün akşam programının sonunda söyledikleri ile izleyenleri şaşkına çevirdi. Birand ‘Artık veda zamanı’ dedi, neden ayrıldığını da açıkladı. Kanal D’de ana haber ve 32. gün programlarını sunan...

Sayfayı Paylaş