çantasız olmazzzzzzzz guess'ler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. deprem çantası

deprem çantası

deprem çantasında neler bulunur deprem çantası çantasında neler olmalı çantası malzemeleri nasıl hazırlanır Deprem çantamızda neler olmalı? Aşağıda standart bir ailenin ya da kişinin depreme hazırlıklı olmak amacıyla bulundurması önerilen malzemelerin listesi verilmiştir. Hatırlanması gereken nokta, hiçbir standart listenin mükemmel bir liste olmayacağıdır. Kişi kendisinin ve ailesinin...
  2. Beslenme çantası

Beslenme çantası

beslenme çantası tarifleri beslenme çantası menüleri için tarifler modelleri okul beslenmesi için tarifler Beslenmede yarış olmaz Süreç gerektiren beslenme eğitimi için öncelikle çocuklara ısrarcı olunmamalıdır. Anneler arasında yapılan en büyük yanlış başka çocuklarla kendi çocuklarını karşılaştırmaktır. Beslenme bir yarış, ödül ya da cezalandırma değildir. Besin seçimlerinde her öğünde dört...
  3. Plaj çantası meraklılarına plaj çantası modelleri

Plaj çantası meraklılarına plaj çantası modelleri

2009 plaj çantaları 2009 Yazının plaj çantalarıda rengarenk ve çok şirin.Buyrun yakından bakın;
  4. Çoban çantası

Çoban çantası

çoban çantası çoban çantası faydaları ve zararları çoban çantası, çobançantası, faydaları, bitkisi, otunun zararları, neye iyi gelir, otu, çayı, nasıl kullanılır, bitki, ne işe yarar Daha önce çoban çantası diye bir bitki duydunuz mu bilmiyorum ama, ben henüz yeni duydum. Böyle bir bitkinin varlığından bihaberdim :D:D Şimdi gelin benimle birlikte, bu bitkinin nasıl bir ot olduğunu ve...
  5. Kolonya şişesinden şarj çantası

Kolonya şişesinden şarj çantası

Kolonya şişesinden şarj çantası yapma konusunu incelemektesiniz.Geridönüşüm projelerimizle harikalar yaratmaya devam ediyoruz.Telefonlarımızı şarj ederken mutlaka masa,yer,raf vs gibi alanları kullanırız.Bu da estetik açıdan gerçekten hoş bir görüntü oluşturmuyor.Bu görüntü kirliliğinden kurtulmak için sizlerle paylaşmak istediğimiz bir fikrimiz var.Biten kolonya şişesinden şarj çantası...

Sayfayı Paylaş