Çat Kapı Size Geldim

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Çat Kapı Size Geldim
Diyelim ki zil çaldı şimdi, çat kapı ben geldim. Evin ne durumda olurdu? Derli toplu bulurdun diyen düzenli hatunlardan mısın yoksa habersiz gelirsen sen de toplamama yardım edersin diyen pasaklılardan mısın? :D İşin şakası bir yana hadi itiraflar buraya, habersiz geldim evin ne durumda? :)

Ce: Çat Kapı Size Geldim

valla ben iki çocuklu hemde fazlasıyla dağınık çocuklara sahip bi anneyim ama böyle olmasına rağmen gerçektende yinede taktir edilmeye değer bir düzenim ve temizliğim vardır ama ben bittim yaaa:(

Bende çocuk da yok ama her daim evim derli toplu değil valla, bazı sabahlar 7'de çıkıyorum evden, her yerin altını üstüne getirerek hem de :D

Yani bana habersiz gelen evi toplamama yardım etmek zorunda kalabilir söyleyeyim yani şimdiden :D Ama temizdir ortalık, onun garantisini verebilirim.

Ayrıca ara ara bulaşık da kalıyor akşamdan. Çok yorgun olduğum zamanlar onu da bırakıyorum.

Bu da itiraf.com gibi oldu valla :D He he

valla benim evimde derli topludur ..akşam Oğlumu alıyorum onu uyuttuktan sonra tüm işlerimi yapıyorum sabahta beraber kalkıp annemlere bırakıyorumm onu..bende işe...ev ise mis gibi kalıyorr..D::D

Benim evimde Annem sayesinde topludur valla o olmadığında yazları bütün işler bana kalınca çok zor oluyor . hem ev hanımı hemde iş hanımı olanlara allah yardımcıları olsun

:becky:benim evim hep topludur çocuk falan yok ama yerde geldiğinizde bir toz dahi bulamazsınız. aniden gelen misafirim çok olduğu için öyle olmak zorundayım. bide haddinden fazla titizim galiba:becky:

benim evimde annem sagolsun hep topludur ama yalniz yasiyor olsam herhalde toplamam yardim etmek zorunda kalirsiniz... :)

valla çalıştığım için sabah uyku sersemi yatağımı bile toplamadan çıkarım evden...habersiz misafiri de hiç sevmem o yüzden:) he yine de habersiz misafir gelirse kusura bakmıcak artık

Geri