Çatlama İğnesiyle Hamile Kalan Varmı Yardımcı Olursanız Sevinirim

merhaba bende çatlatma iğnesiyle 5 ay önce hamile kaldım ama bebeğin kalp atışları duyulmadı kürtaj olmak zorunda kaldım şimdi ikinci kez vuruldum inşallah sağlıklı olur bu arada sigorta karşılıyo demişsiniz rapormu çıkardınız doktorum bana rapor çıkarman lazım dedi bende çıkaramadığım için 75 tl ye aldım nasıl rapor çıkardınız biligi verirseniz sevinirm

hoş geldin canım aramıza. benimde bu 2. olacak klomen ve çatlatma iğne kullanalı. daha dün vuruldum iğneyide.sigorta karşılıyor canım iğneyi. kendşn alırsan 74 tl. dün bayagı ugrastım eezsane sorun yaptı ilk iğnemide ordan almıştım 23 yasını daha doldurmamıssımız dedi doldurmadan devlet bu iğneyi vermiyor dedi baska ezcane ise iğneyi verdi ama bayagı uğrastım. ilk baslarda benimde adetimde düzensizlik vardı. klomene baslayalı 2 aydır 28 günde bi adet görer oldum geçen ay adet bittikten sonra çıktıgım için doktor klomen yazmadı.bu ay 2. olacak inşalah annesine gelir melegimmm

yalnız b uigneyi devlet sadece ıkı kere karsılıyo sonrasında yani aşılamaya falan gecmek gerekırse kendın alıyosun onun ıcın klomende bu ıgnelerı harcamamak en guzleı tabı doktorlar bunu iş işten gectıkten sonra acıklıyolar sagolsunlar

slm bende geçen ay vuruldum ama kontrolde öğrendimki çatlamamış adet olmayı bekliyorum özele gidiyodum ama bu ay marmara üni. gidicem bide onlar baksın niye çatlamıyo bu gıcık yumurtalar bu arada ben çatlama iğnesini parayla aldım 74 tl devlet karşılamıyo dediler rapor lazımmış

slm kızlar yine çatlatma iğnesi olucam yarın inşallah çatlar ne olur bişi söleyin ikinci iğne daha çok şans olduğu söleniyo yumurtam 18mm çatlar inşallah

çatlatma ignesiyle 1 kerede hamile kaldım iğnelerimi heyet raporu ile aldığım için 2 doz yazdı doktor sonrasını devlet karşılamıyormuş bende ilk iğnede hamile kaldım elimde 1 dozluk iğnem var uygun fiyatla almak isteyen olursa yolllarım arkadaşlar...

19 yaşındayım 2yıllık evliyim 3 aylık bir düşük yaptım bir sene önce ama şimdi o kadar denememize rağmen olmuyo ne yapmam gerekioo..

Geri