catlatma iğnesiyle hamile kalan varmı yardımcı olursanız sevinirim

U

umudumuz Allahtan

Forum Okuru
catlatma iğnesiyle hamile kalan varmı yardımcı olursanız sevinirim
canim ben catlatma ignesi kullandim ben almanyada yassiyorum benimki biraz farkliydi ben kendim karnimda vuruyodum korkacak bisi yokkk acimiyo o kadar klomenden sonra yumurtalarin büyüyünce catlatma ignesini vuruyolarr

N

Nenoo

Forum Okuru
Cnm ıgne vurulduktan sonra hamilelik oluşmadiysa aynı adet tarihin ne zamansa o zaman oluyosun erken yada geç olmuyo

Yarın adet olmam gerekiyor eğer hasta olmazsam hamile kalma olasılığı nedir tahmini olan varmı bu süreçte beklemek çok zor ayın 15 nde hasta olmazsam doktor gebelik testi yapacak ama kafamı başka şeylere veremiyorm sürekli hamilemiyim değilmiyim diye düşünüyorum

Yumurta çatlatma iğnesi ile hamile kalan varmı? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Catlatma ignesiyle hamile kalanlar Catlatma ignesiyle hamile kalanlar
Ben 1 buçuk yıllık evliyim Evlendiğimden beri hiç korunmada ama çocuğumuz olmadı doktora gittim ve herşey normal dedi yumurtanı ben çatlatıyım dedi bu şekilde hamile kalan var mı lütfen yardım edin..
Bilmedikleriniz 2
Yumurta çatlatma iğnesinden ne kadar sonra hamilelik testi yapılır? Yumurta çatlatma iğnesinden ne kadar sonra hamilelik testi yapılır?
Yumurta oluşturmak ve yumurtayı (folikülü) büyütmek amacıyla kullanılan ilaçlar farklıdır, bu yazıda kastedilen ilaç büyümüş folikülün çatlaması ve bu sayede yumurtlama sağlanması amacıyla kullanılan ilaçlardır. Bu nedenle yumurta çatlatma...
Gebelik 0
Catlatma İgnesiyle Hamile Kalanlar Buraya Catlatma İgnesiyle Hamile Kalanlar Buraya
Herkese merhaba, bu konudaki forumlar cok eski.Buradan takip edelim artik.Hamile kalmaya calisanlar dertlessin, anne adaylari moral olsun:)Hepimizin saglikli bebekleri olsun,kucaklarimiz bos kalmasin insallaaahh:)
Gebelik 2
Catlatma ignesiyle hamile kalanlarrr varmi Catlatma ignesiyle hamile kalanlarrr varmi
Yardım edin kızlar bu konu hakkinda
İlk Merhaba 2
Yumurta çatlatma iğnesi ile hamile kalan varmı? Yumurta çatlatma iğnesi ile hamile kalan varmı?
Yumurta çatlatma iğnesi ile hamile kalanlar olduğunu duymak çocuk sahibi olamayan kişiler için dikkat çekici bir haber olabilir. Kısırlık tedavisi görmekte olan kişilere en sık tavsiye edilen, uygulanan ilaçlar arasında bulunur. Bu nedenle ne...
Gebelik 28