Çatlama İğnesiyle Hamile Kalan Varmı Yardımcı Olursanız Sevinirim

canim ben catlatma ignesi kullandim ben almanyada yassiyorum benimki biraz farkliydi ben kendim karnimda vuruyodum korkacak bisi yokkk acimiyo o kadar klomenden sonra yumurtalarin büyüyünce catlatma ignesini vuruyolarr

Cnm ıgne vurulduktan sonra hamilelik oluşmadiysa aynı adet tarihin ne zamansa o zaman oluyosun erken yada geç olmuyo

Boşuna şimdi test yapmayın . Hekimlerin önerisi beklenen adet döneminde gecikme olması ve akabinde test yapılması. Gecikme olmadan yapılan testler yanlış sonuç verir.

Yarın adet olmam gerekiyor eğer hasta olmazsam hamile kalma olasılığı nedir tahmini olan varmı bu süreçte beklemek çok zor ayın 15 nde hasta olmazsam doktor gebelik testi yapacak ama kafamı başka şeylere veremiyorm sürekli hamilemiyim değilmiyim diye düşünüyorum

Arzu hanım bu durum da olasılıklara göre yorum yapılmaz. Yorumlar sizi ümitlendirebilir, üzebilir. Gecikmeniz olunca test yaparsınız. Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum..

Bende çatlama iğnesi ile hamile kalmak istiyorum. Doktora bugün gidiyorum konuşacağız lütfen bana dua edin kızlar. Tşk.

Geri