1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0

Cehennem duvar yazilar

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

1-)ateş seni çağırıyor
    2-)burası cehennem burdan çıkış yok

3-)tek rakibim kadıköy

4-)içerideki sıcaklık derecesi kalıcı yanıklara sebebiyet verebilir!

5-)1.dereceden yanıklar ikinci kapı, 2. dereceden yanıklar 3. kapı, yanmayanlar doğru kapıdasınız ilerleyin

6-)hellcome

7- )salonumuz klimalıdır

:cool:kibir,en sevdiğim günah!

9-)fansız girilmez

10-)hoşbulmadık...

11-)"bu yazıyı okuyorsan herşey için çok geçtir"

12-)yanı k kreminiz yanınızda mı?

13-)sen de yedin di mi o elmadan??..

14-)hatasız kul olmaz

15-)welcome to the hell mouth.

16-)tadilat nedeniyle kapalıyız (alevli konseptten sıkılan cehennem müdeavimleri için düşünülmüştür)

17-)"bütün kafa adamlar buradayız"
    "kaloriferli odalar,24saat sıcak su bulunur"

1:cool:her canlı bir gün ölümü tadacaktır; hatta tattınız bile hehehe.

19-)gerçekçi olması beklenen yazıdır.

"yalnızca sıcak içecekler bulunur..."

20-)giriş bedava! (nerde beleş oraya yerleş hesabı)

21-)günahsız girmek tehlikeli ve yasaktır

22-)alüvyon kazanlarına 1 km

23-) pişirmek bizim işimiz

24-)1000 yaş altındakiler için tehlike ve korku unsurları içerir

25-)"damsız girilmez"
    -ulan burdada mı ?

26-)kendi yağında kavrul

Cehennem duvar yazilar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2100 yilindan duvar yazilari:)

2100 yilindan duvar yazilari:)

-Dikkat!..Meteor düşebilir. -Lütfen uzaya tükürmeyiniz. -Buraya uranyum döken eşşektir. -Türbeye chip,süper iletken materyal,fiber optik kablo bağlamayınız. -Oy kullananlar lütfen parmaklarınızı radyasyonlu suya istenmeden batırınız. -Galaktik yolculuklarda lütfen ışın silahınızı görevli androidlere veriniz. -Bina içi ışınlama kabini 4 kişiliktir.12 yaşından küçüklerin yanlız binmesi yasaktır....
  2. Iste Duvar Yazilari...

Iste Duvar Yazilari...

Hicbir önyargim yok. Bütün insanlardan nefret ediyorum, o kadar. Sol kulagini kapatirsan sag duyulu olursun. Babama degerimi sordum "Dünyalar kadar" dedi, dünyanin degerini sordum "Bes para etmez" dedi. Üniversite ögrencisinden okey, bilardo dersleri. Karimi o kadar seviyorum ki eskimesin...
  3. Duvar Yazilari 2

Duvar Yazilari 2

Politikacılar uyuyamayınca VATANDAŞ sayıyorlar. -------------------------------------------------------------------------------- Yalan söyleyen yükseliyor.YALANCI DİL bilmeyene iş yok. -------------------------------------------------------------------------------- Bütün umutlarım suya düştü.Ama boğulmadılar. Çünkü onlara yüzme öğretmiştim....
  4. Duvar Yazilari 3

Duvar Yazilari 3

Sigara sağlığa zararlıdır. ( İmza puro ) -------------------------------------------------------------------------------- Hakan Şükür sonunda ÇİZMEyi aştı.gol attı. -------------------------------------------------------------------------------- ALTIN KALPLİ sunucunuz soyuldu. Şu an kalp cerrahide acil KALP nakli bekliyor....
  5. Cehennemdeki duvar yazıları

Cehennemdeki duvar yazıları

1-)ateş seni çağırıyor 2-)burası cehennem burdan çıkış yok 3-)tek rakibim ali sami yen 4-)içerideki sıcaklık derecesi kalıcı yanıklara sebebiyet verebilir! 5-)1.dereceden yanıklar ikinci kapı, 2. dereceden yanıklar 3. kapı, yanmayanlar doğru kapıdasınız ilerleyin 6-)hellcome 7- )salonumuz klimalıdır 8-)kibir,en sevdiğim günah! 9-)fansız girilmez 10-)hoşbulmadık......

Sayfayı Paylaş