çekici görünmek için

çılgınım

Yeni Üye
Üye
çekici görünmek için
Çekici Görünmek İçin
1. Tuzu hayatınızdan çıkarın: Özellikle bir davete davetliyseniz ya da yılbaşı gibi özel bir gece geçirecekseniz, 24 saat öncesinde soda, kraker, patlamış mısır, zeytin ve biftek gibi yiyecekleri daha az tüketmeye dikkat edin.

2. Topuklu ayakkabı giyin: Fazladan 5 cm. topuk, kilonuzun vücudunuza eşit oranda ve muntazaman yayılmış görünmesini sağlayacaktır. Böylece daha zayıf görünebilirsiniz

3. Allığınızı doğru kullanın: Allığınızı yüzünüzün çevresine açık ve bronz kavisler yapacak şekilde uygulayın. İkinci aşamada ise, allığınızı elmacık kemikleriniz üstünde nispeten biraz daha koyu sürün.Bu hile sizin yaklaşık 2,5 kg. daha zayıf gözükmenize yardımcı olacaktır.

4. Esneme hareketlerini ihmal etmeyin: En azından her gün bel kemiğinizi ve göğüs kafesinizi esnetmek amacıyla yüksekte bir yere uzanır gibi ellerinizi havaya kaldırın. Daha çevik olabilmek ve zayıf görünebilmek için yoga yapmayı deneyin. En önemlisi daima duruşunuza dikkat edin. Dik durduğunuzda ne kadar uzun ve ince gözüktüğünüze siz de hayret edeceksiniz.

5. Kaslarınızı sıkılaştırın: Sırada beklerken ya da diş fırçalarken sırt kaslarınızı 10 saniye kasın. Rahatlayın ve sonra bu hareketi birkaç kez daha tekrarlayın.

6. Koyu renk giysileri tercih edin: İstenmeyen kilolarınızı kamufle etmek için siyah, kahverengi, şarap rengi ve koyu mavi gibi tonları tercih edin.Baştan aşağı tek renk giyinerek de olduğunuzdan daha ince görünebilmeniz mümkün.

7. Bronzlaştırıcı kullanın: Güneş ışınlarının zararları yüzünden bronzlaştırıcı kullanmayı tercih edin. Bronzlaştırıcınızı yüzünüze ve vücudunuza orantılı ve muntazam olarak uygulayın. Bu selülitlerinizi -ki rahat olun, herkeste bulunur- gizlemenize yardımcı olur. Seçeceğiniz bronzlaştırın konusunda titiz olun, kaliteli markalara yönelin ve elbette abartıya kaçmayın.

8. Daha ince bir yüz için cımbızı doğru kullanın: Yüzünüze uygun bir yay belirleyin ve yayın dışında kalan kaşlarınızı alın. Daha belirli bir kaş tarzı daha ince gözükmeniz demektir. Bu, insanların asla neden daha iyi göründüğünüzü kesin olarak tayin edememelerine rağmen sizdeki farklılığı kesinlikle farketmelerini sağlayacaktır.

9. Ayakta durmayı veya yürümeyi tercih edin: Telefon görüşmesi yaparken, otobüs ya da trendeyken oturma seçeneğiniz olsa da ayakta durmayı tercih edin. Asansör ve yürüyen merdiven kullanmak yerine yürüyün.

10. Olduğunuzdan daha güzel görünmeniz için: Sadece son moda giyinmek yerine size yakışanı giymeye özen gösterin. Vücut tipinizi belirleyerek, size uygun olan giyim tarzını seçin.
 
Üst