çekingen melek

kırçiçeği

Yeni Üye
Üye
çekingen melek
merhaba arkadaşlar bende yeniyim. ama biraz çekingenim çabuk iletişim kuramıyorum.umarım bana yardımcı olursunuz.sizlerin arasına katıldığım için mutluyum.hepinizi öptüm...:yo::clapping::yo:

Ce: çekingen melek

Hosgeldin güzelim aramiza, burada güzel vakit gecireceginden eminim...

aramıza hoşgeldinnnn kırçiçeği çekinecek bişe yok canım burda hepimiz dostuz arkadaşız sende artık bizden bi meleksin

Merhaba ben Gökçen.Güzel bir site ye benziyor.Ve ben fal baktırmak çoook istiyorum çok :) Herkeze iyi eğlenceler diliyorum.

hoş geldin melek aramıza çekinmene gerek yok burdaki herkez çok sıcak alışacağına emin ve ayrılamayacaksın siteden

canım öncelikle hoşgeldin demek istiyorum.bende senin gibi yeni geldim ama burdaki hanımlar o kadar candan ve tatlılarki hiç çekingenlik hissetmedim.bureası gerçekten melekler mekanı,burdaki bayanların hepsi gerçek birer melek.sana güzel paylaşımlar ve çok güzel dostluklar diliyorum.sevgiyle kal.:23:

hoşgeldin şirin melek gerçekten çok sıcak arkadaşlarımız var moralim oldukca yükseldi.herkese teşekkür ederim...

hoş geldin kırçiçegi sen benim gibi çekingenmişsin bende yeni üyeyim ama burdaki bayanlar çok sıcak hiç yabancılık çekmiyosun..

Geri