çekişmeli Haklari Edinme Yasaği:

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
çekişmeli Haklari Edinme Yasaği:
Madde 47 - Avukat el koyduğu işlere ait çekişmeli hakları edinmekten veya bunların edinilmesine aracılıktan yasaklıdır. Bu yasak, işin sona ermesinden itibaren bir yıl sürer. Birinci fıkra hükmü, avukatın ortaklarını ve yanında çalıştırdığı avukatları da kapsar. (Ek fıkra: 02/05/2001 - 4667/33 md.) Ancak, 164 üncü madde hükmü saklıdır.

çekişmeli boşanma nedir hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
İslamda İnsan Hakları İslamda İnsan Hakları
Bütün insanlar, statü ve saygıda özgür ve eşit doğarlar. İnsan hakları, dünyadaki herkese, doğumdan ölüme kadar temel haklardır. Bir insanın nereden geldiğine, neye inandığına veya hayatını nasıl yaşamayı seçtiğine bakılmaksızın uygulanır. Ancak...
Tüm İslami Bilgiler 2
İslam ve Kadın hakları İslam ve Kadın hakları
Şüphesiz geçmişe baktığımız zaman, kadınların tarihin gelip geçişi içerisinde erkeklere nisbeten daha mahrum ve daha mağdur bir görüntü oluşturdukları göze çarpmaktadır. Bugün İslam aleminde ki bazı menfi görünümler, İslam’ın kadına değer...
Tüm İslami Bilgiler 8
Çekişmeli boşanma davası ne kadar sürer? Çekişmeli boşanma davası ne kadar sürer?
çekişmeli boşanma,çekişmeli boşanma ne kadar sürer,çekişmeli boşanma davası ,çekişmeli boşanma davası ne kadar sürede sonuçlanır,çekişmeli boşanma davası sonuçları 37827 Kesinlikle anlaşmalı boşanma davasından daha...
Adalet Sarayı 0
Çekişmeli boşanma davası nedir? Çekişmeli boşanma davası nedir?
çekişmeli boşanma,çekişmeli boşanma davası nedir,çekişmeli boşanma anlaşmalı boşanma arasındaki farklar,çekişmeli boşanma davası,çekişmeli boşanma hakkında tüm bilgiler, 37826 Çekişmeli boşanma davası , TMK Md...
Adalet Sarayı 0
çekişmeli boşanma nedir çekişmeli boşanma nedir
eşimle boşanmak üzereyim ben takılarımı vermek istemiyorum çekişmeli boşanma olması gerekiyomuş nedir çekişmeli boşanma ?
Soru-Cevap 1