Cem Arslan Best fm

Cem Arslan Best fm
best fm cem arslan cem arslan best fm aslan aslan biyografi
Sabahları yine işe giderken, dinlediğim nadir insanlardan bir tanesi Cem Arslan.
Cem Arslan ResimleriYapmaa bunu yapma bana :D:D Uykulu şekilde işe giderken uykumu acıyorsun Cem :)

Ama en çok akşam üstü proğramını seviyorum. Heralde sabahları biraz mahmur oluyorsun. Akşamları daha şen şakrak geçiyor eve dönüş yolunda.


Bu Serdarın tatilde olduğu proğramı dinlediğimde aracı kullanamadım, hemen sağa çektim :) işin en garip tarafı, anlamsızca gülüşlere dışarıdaki insanın bakışı :)


Kemal sunal başıkışı Neee dermiş gibi...


Bahtın açık, ömrün uzun olsun :)


CEM ARSLAN'ın Kaleminden25/05/1970 İstanbul doğumlu olmama rağmen, "İstanbulluyum" diyemeyenlerdenim. İlk, orta ve lise öğrenimimi Küçükyalı'da tamamladıktan sonra, ( Bu bilgi hep verilir ne işe yarar bilinmez ), çeşitli işlerde çalıştım. Şoförlük, dış ticaret, emlakçılık, beyaz eşya satıcılığı, danışmanlık bunlardan bazıları.
Ailemin, arkadaşlarımın, iş çevremin ve beni tanıyanların ortak görüşü; " çok konuştuğum, çok konuştuğum ve çok konuştuğumdu". Ben de bu analizin ışığında kendimle bir toplantı yapıp, diğer tüm işlere bir çalım atarak, en önemlisi Türk filmlerini kıskandıracak kadar büyük ölçüde tesadüfleri de arkama
alarak, 1992-1993 medya sezonunda yeşil sahalara "Selam" verdim.


Selam verip, kanına medya virüsü girdi mi, geri dönüş yokmuş meğerse. 1995-1996 sezonunda başlayan canlı yayın macerası 2004 Aralık ayında Best FM Transferi ile yeni bir ivme kazandı. Hafta içi her gün 06:45-08:50 ve 17:00-18:00 saatleri arasında hayata çalım atıp, gole gidenlerle buluşuyorum.
İçki, sigara, uyuşturucu madde düşmanıyım. Yaşadığım müddetçe bu mücadele devam edecek. Geleceğin Türkiye'sini hep birlikte, sağlıklı bir şekilde kurmak için; hep destek, tam destek.

gaca@bestfm.com.tr
 
M

Misafir Melek

Forum Okuru
Çoçuklarını okutmak isteyen annenin haykırışı

cem bey merhaba benim 8.sınıf ve 7.sınıfta olmak üzere iki çocuğum var fakat okulumuzun durumu çok kötü. okulumuz Atatürkçü milliyetçi fakat giderlerini sağ
lıyamıyoruz.Bize sizin gibi aydın insanların ihtiyacı var gelin okulumuzun du
rumunu görün.Sizinle görüşüp daha ayrıntılı konuşmak isterim.
ESRA KUTLU
tel.ev .0212 872 90 64
cep tel.0537 438 50 17
adres.adnan kahveci cad.barış mah.inci apt.
BG blok n.7 k.3 d.7 BEYLİKDÜZÜ - İSTANBUL
CEVABINIZI BEKLİYORUM HERŞEY ÇOCUKLARIM İÇİN


Site Sahibi Notu:
Etik olarak her ne kadarda olsa telefon bilgilerini yayınlamak istemiyor olsak ta, böyle bir durum için bunu gözardı ediyoruz. Sadece Cem Aslan değil diğer bu konuyu görün ve yardım etmek isteyen insanlarında görmesi adına bilgilere ve metne dokunmadan yayınlıyorum.
 
Üst