1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

cem uzan admin olursa

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Cem uzan Admin olursa..

Eğer Beni admin yaparsanız user ler 1. sınıf muamele görecekler
    *Eğer Beni admin yaparsanız kimse banlanmayacak
    *Eğer Beni admin yaparsanız Tekrar mp3 bölümü açacağım
    *Eğer Beni admin yaparsanız mazot 1 Ytl olacak (ne alakaysa)
    *Eğer Beni admin yaparsanız foruma havuz yapacam hem yazacaksınız hem serinleyeceksiniz
    *Eğer Beni admin yaparsanız Cimbom Kadıköyde puan alacak

*Eğer Beni admin yaparsanız ajdar geri gelmemek üzere Antarktika ya gönderilecek *Eğer Beni admin yaparsanız artık SİZE kızlar teklif edecek
    *Eğer Beni admin yaparsanız Ankara ya deniz getirecem
    *Eğer Beni admin yaparsanız saatler artık geri alınmayacak!!
    *Eğer Beni admin yaparsanız okeye dönerken açmak yasaklanacak
    *Eğer Beni admin yaparsanız michael jackson, yeniden siyah olacak
    *Eğer Beni admin yaparsanız arabada 5 evde 15 olucak
    *Eğer Beni admin yaparsanız düğünlerde zorla halaya kaldırmak yasaklanacak
    *Eğer Beni admin yaparsanız EMRAH ARTIK KOŞMIYCAK ve anasıda rahat edecek
    *Eğer Beni admin yaparsanız artik regl olunmayacak
    *Eğer Beni admin yaparsanız cakı cakmak ayna tarak beş metre don lastigi bir ytl olacak
    *Eğer Beni admin yaparsanız ronaldinho yu türk vatandaşı yapacağım VE foruma kazandıracağım ve de fff bölümüne mod yapacağım.
    *Eğer Beni admin yaparsanız forum Mesai saatleri sabah 10:30 - 12:00, öğlenden sonra 14:00 - 17:00 olacak!
    *Eğer Beni admin yaparsanız Zeki Müren de sizleri görecek.
    *Eğer Beni admin yaparsanız Arabayı yıkattığınız gün yağmur yağmayacak
    *Eğer Beni admin yaparsanız Kızların "biz arkadaşız" demesi yasaklanacak
    *Eğer Beni admin yaparsanız Eve tellak gelecek, her hafta üyelerin sırtını keseleyecek, boynu ağrıyana masaj yapılacak.
    *Eğer Beni admin yaparsanız Forumda msj başına para alacaksınız (yok artık)
    *Eğer Beni admin yaparsanız İddia kuponları yatmayacak
    *Eğer Beni admin yaparsanız Milli maçlarda rakip takıma en az 5 gol atılacak, en fazla 1 gol yenecek
    *Eğer Beni admin yaparsanız forumdan Türk kızları gidecek, Rus kızları gelecek

cem uzan admin olursa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cem uzan der`ki

cem uzan der`ki

Cem Uzan der ki ; Herkes Uzman Üye olacak ! İmzaya resim koyamama olayı ortadan kalkacak! Üyeler rahatlayacak .. Cem Uzan der ki ; Üye olan herkes otomatik olarak +1000 rep puani ile foruma katılacak!
  2. Bayan Admin Erkek Usera Asik Olursa

Bayan Admin Erkek Usera Asik Olursa

Bayan Admin : Hayatım Beni Ne Kadar Seviyorsun ? Erkek User : 2 Gb Kadar Bayan Admin : B a n n e d ! Bayan Admin : Sen Hayatıma Girdikten Sonra Nefes Aldığımı hissediyorum Aşkım Erkek User : Ne o Daha Önce Fotosenaaa mi Yapıyordun Bayan Admin : B a n n e d ! Bayan Admin : Seni Çok Sempatik Buluyorum Canım Erkek User : Voice Verdinya Ondandır. Bayan Admin : B a n n e d ! Bayan Admin :...
  3. cem uzan başbakan adayı olursa

cem uzan başbakan adayı olursa

haftasonu tatili 3 gün olacak -rio karnavalı türkiyede düzenlenecek -üç korner bir penaltı olacak -iddia kuponları yatmayacak,paso tutacak -ajdar geri gelmemek üzere antartikaya gönderilecek -star yine benim olacak -türk kızları gidecek rus kızları gelecek -sakızlar kaybolmayacak -düğünlerde zorla halaya kaldırmak yasaklanacak *-araba yıkattığınız gün yağmur yağmayacak...
  4. Gaffur Mod Burhan Admin Olursa...

Gaffur Mod Burhan Admin Olursa...

Burhan bak sana ne diyecem -biyir caniim +Beni mod yapsana -Niye ama bi neden söle bari +neden yoksa beni begenmiyormusun? -yok canim olurmu öle sey ben sadece.. +ee neymis -imzanda cinayet resmi koymussun gaffur... +bi sakincasi mi var -yooo yok aslinda amaa __________________________________________________ ________ +Birhan yaptinmi beni mod -yaptim yaptim hayrini gör + simdi...

Sayfayı Paylaş