1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cem Yılmazın yeni evi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

cem yılmazın yeni evi, evi nerede kaça aldı diye merak edenler bu yazıda merakınız giderilecek.

Cem Yılmaz, yeni bir ev almış Melek'ler. Darısı ev sahibi olmak isteyen tüm Melek'lerimizin başına olsun diyor ve Cem Yılmaz'a evinde sağlık ve huzurla oturmasını diliyoruz.:)

5 oda ve 1 büyük salondan oluşan 750 metrekarelik daire 180 derece İstanbul manzaralı.

Cansu Dere, Cem Yılmaz’la yeniden barışmasıyla da gündemde, malum. Çiftin barıştıktan bir hafta sonra Amsterdam’da tatil yaptıkları öğrenildi.

Yılmaz’ın, sevgilisinin tavsiyesiyle Levent’teki Sapphire Alışveriş Merkezi’nden 7 milyon dolara daire aldığı söyleniyor

Cem Yılmazın yeni evi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cem yılmaz

cem yılmaz

23 Nisan 1973'te İstanbul'da doğdu.Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünde okurken Leman Dergisinde karikatür çalışmalarına başladı. İlk stand-up gösterisini Leman Kültür'de 1995'in Ağustos ayında gerçekleştirdi. 1995 Aralık tan itibaren de Beşiktaş Kültür Merkezi bünyesi altında gösterilerine devam etmektedir. 2001 yılı sonuna kadar toplam gösteri sayısı 1200'ün üzerinde olup,...
  2. Cem yılmaz

Cem yılmaz

1- Kadin Sunnetci: Ben gecen sene bir haber okudum gazetede,kadin sunnetci diye magazin haber vardi.Az bulunur bisiy diye haber yapmislar.Ben 78 senesinde sunnet oldum,kadindi sunnetci,kari koca sunnetciydiler,beyfendi abimi kesti kadin da beni kesti.Cok onemli bisiy degil ama,beyler ozenmesin,uyusturuyolar seni.Simdi kesecek olsa kadini uyusturmak lazim.Zaten o da kesemez,ben buna kiyamam der...
  3. Cem yılmazın yeni İstiklal marşı (koop koop :D)

Cem yılmazın yeni İstiklal marşı (koop koop :D)

İSTİKBAL MARŞI Bakma, dönmez şafak vakti yurttan kaçan o alçak! Dönmeyip Amerika'da, arlanmaksızın yaşayacak!. O benim milletimin hırsızıdır, yurdu soyacak, Hortumladıkları benimdir, milletimindir ancak! Çalma, kurban olayım hepsini ey hırslı çakal! Gariban halkıma da bir pul bırakacak kadar al! Olmaz sana götürdüğün paralar sonra helal, Hakkını vermezsen burdaki ortaklarının behemehal!...
  4. Cem Yılmazın yeni filmi

Cem Yılmazın yeni filmi

cem yılmaz, yeni filmi, haberleri ve dahası burada arkadaşlar. Uzun bir süredir sinema filmlerine ara veren Cem Yılmaz, yeni filminin müjdesini vermiş Melek'ler:) Yeni filmi için start veren Cem Yılmaz, önceki gün projenin detaylarını konuşmak için Fida Film’in sahibi Murat Akdilek’le buluştu. Setleri özledi “Yahşi Batı” filminin ardından sinemaya ara verip stand-up...
  5. Cem Yılmaz İki Yeni Filmle Geliyor!

Cem Yılmaz İki Yeni Filmle Geliyor!

cem yılmaz, cem yılmaz haberleri, cem yılmaz yeni filmi Sevgili melekler, başarılı komedyen Cem Yılmaz iki film çekmek için kolları sıvadı. Bir süredir stand up gösterilerine ara veren Yılmaz'ın bunu neden yaptığı belli oldu.. SABAH gazetesinin haberine göre Yılmaz, iki yeni film çekmek için kolları sıvamış! HABERİ AZERİ KOMEDYEN VERDİ Yılmaz'ın yeni filminin müjdesini ise, Azeri...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş