1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113

Cengiz İmren İşte 2008 Albümü çıktı

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

cengiz imren 2008 cengiz imrenin tüm şarkıları imrenin son albümü şarkıları imren yeni albüm Cengiz İmrenin beklenen albümü nihayet çıktı. Bütün meleklerimize dinlemelerini tavsiye ediyoruz :)

1-kalbimin sahibi
    2-assınlar beni
    3-baş belası
    4-kaderimse çekerim
    5-bilemedim ki ben
    6-ağlayan kuş
    7-Annem'e
    8-Ben adamı yolda bırakmam
    9-gittiğin gün
    10-inanamam
    11-vur beni

MELEKLERMEKANİ.COM
    MC

2. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Cengiz İmren İşte 2008 Albümü çıktı

emeginize saglık sadminim

Cengiz İmren İşte 2008 Albümü çıktı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz İmren - Ne Kaldı

Cengiz İmren - Ne Kaldı

bugün yine efkarlıyım efkarlı sen gidince bu aşk içimde saklı bekliyorum hala birşeyler kaldı umudum bitmeden, kimseyi sewmeden o da bana ben de ona sevdalı çocuk olup hep peşimden koşardı gitti sanki yaşananlar rüyaydı deliye dönmeden bişiler etmeden ölümü görmeden... sen istersen bu ayrılık son bulur geç kalırsan belki de sonum olur bırakalım...
  2. Cengiz İmren - Leyla

Cengiz İmren - Leyla

Gözümün içine bakma Yeter artık yalvartma Bırak artık inadı kalbimi kırma... Ellerin sözüne kanma Yalanlara inanma Gel Allah'ın seversen beni yalvartma... Ya mendilin salla Ya bir haber yolla Öyle bir yaktın ki olmuşum leyla Senin gibi zalim düşman başına Beni yalvartma... Ya elini salla Ya bir haber yolla Öyle bir baktın ki olmuşum leyla Senin gibi zalim düşman başına Beni...
  3. Cengiz İmren - Cane

Cengiz İmren - Cane

Cane.. Sen de mi yabancı oldun El gibi sırtımdan vurdun Kırdın bu kolum kanadımı Beni dün gece sen vurdun Cane... Sen de mi yabancı oldun Yetmedi sırtımdan vurdun Yıktın hayalimi dünyamı Beni can evimden vurdun Lanet olsun lanet olsun Ettiklerin seni bulsun Kalleşçe bir ayrılmak bu Dünyamı başıma yıktın Evimden barkımdan...
  4. Cengiz İmren - Bilseydim

Cengiz İmren - Bilseydim

Bitti artık herşey çek git diyorsun Arama sorma diyorsun halimi bilmiyorsun Bitti artık herşey çek git diyorsun Arama sorma diyorsun halimi bilmiyorsun Bilseydim sana ben delice bağlanmazdım Bilseydim ömrümü yoluna harcamazdım Bilseydim hasretten her gece ağlamazdım Bilseydim bir tanem bilseydim Bilseydim sana ben delice bağlanmazdım Bilseydim ömrümü...
  5. Sezen Aksu denizyıldızı 2008 Albümü çıktı

Sezen Aksu denizyıldızı 2008 Albümü çıktı

sezen aksu 2009 şarkı isimleri Albümün ilk şarkısı "Deniz Yıldızı". Yeğeni dünyaya geldiğinde yazmış bu şarkıyı Aksu. Ve Mithatcan’ı doğurduğu/yetiştirdiği günleri anımsamış. Devamı dizelerde zaten, fazla anlatmaya gerek yok: "Bebeğim, oğlum doğduğunda ben de çocuktum henüz / Biz beraber büyüdük aslında / Ne kadar neşeli bir kızdım / Yıkılmamıştı dünya daha başıma / Ki çok da...

Sayfayı Paylaş