1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cengiz Kurtoğlu - Canana Doyulur Mu?

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

cengiz kurtoğlu doyulurmu doyulurmu canana kıyılırmı canana kıyılırmı cengiz kurtoğlu Tatlı dile güler yüze Doyulur mu doyulur mu
    Aşk ile bakışan göze
    Doyulur mu doyulur mu

Doyulur mu doyulur mu
    Canana kıyılır mı
    Cananına kıyanlar
    Hakk'ın kulu sayılır mı

Hem bahara hem yaza
    Yarin ettikleri naza
    Yâr aşkına çalan saza
    Doyulur mu doyulur mu

Cengiz Kurtoğlu - Canana Doyulur Mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Gidiyor Musun?

Cengiz Kurtoğlu - Gidiyor Musun?

Elveda Deyİpte Sevgİlİm Bana Sen Bu Dİyarlardan Gİdİyor Musun Kalbİme GÖmdÜĞÜm Kara Sevdani Çikarip Almadan Gİdİyor Musun GÖkyÜzÜ Bu Gece Daha Karanlik Denİzler Mehtapsiz Sular Bulanik Herkes Uykularda Bense Uyanik Benİ Uyutmadan Gİdİyor Musun BÖyle Bİr Aciya AliŞamam Kİ Hasretle Dost Olup BariŞamam Kİ BaŞka Sevgİlere KariŞamam Kİ Benİ Feda Edİp Gİdİyor Musun GÖkyÜzÜ Bu Gece Daha...
  2. Cengiz Kurtoğlu - Beyaz Meleğim

Cengiz Kurtoğlu - Beyaz Meleğim

cengiz kurtoğlu beyaz melek cengiz kurtoğlu dinlemek istiyorum kurtoglu beyaz melek Tanırsın beni hain sevgili Hayallerim vardı seninle ilgili Tam aşkı buldum derken Gittin dönüşün yok şimdi Kaldık yarı yolda çok mutluyuz derken Bilmem hangi sebep aldı seni benden Çok acı çekiyorum sensiz seninleyken Ah bir çıkabilsen hasret denizinden Geri dönemez misin bana söyle meleğim Yaralarımı saran...
  3. Cengiz Kurtoğlu - Aşkımsın Sen

Cengiz Kurtoğlu - Aşkımsın Sen

Olur da birgün beni terkedersen eğer Son defa kapımı çal, çal da öyle git Gözlerim yaşla dolu yüreğim sana hasret İstersen beni de vur, vur da öyle git Aşkımsın sen, gecelerde Yüreğimde, bedenimde İki damla yaş olursun Gözlerimde sözlerimde Gözlerim yaş dolarsa, yüreğim acı çeker Yıkılır hayallerim, dünyam tersine döner Gidişin var ya beni, içten içe yıkar Sen olmasan da hayalin bana yeter...
  4. Cengiz Kurtoğlu - Aşkımıza Ağlıyorum

Cengiz Kurtoğlu - Aşkımıza Ağlıyorum

Senin için değil bu yas Ben bahtıma yanıyorum Sana değil bu gözyaşım Aşkımıza ağlıyorum Doyamadan bitti diye Yalan olup gitti diye Ben ne sana ne kendime Aşkımıza ağlıyorum Ağlıyorum ağlıyorum O günlere yanıyorum O tertemiz sevgimize Aşkımıza ağlıyorum Ne gidişin umrumda Ne dönmeni bekliyorum El diline düşürdün Aşkımıza ağlıyorum Doyamadan bitti diye Yalan olup gitti diye Ben ne sana ne...
  5. Cengiz Kurtoğlu - Adı Hasret

Cengiz Kurtoğlu - Adı Hasret

Her günümde gözyaşı var, Anılardan kurtulamam Mutluluğum onda kaldı, İstesem de unutamam Bu yaranın adı hasret Öldürdü, bitirdi gençliğimi Bir zalime kurban gittim, Dermansız bıraktı yüreğimi Yüreğim bir yangın yeri, Ne ölüyüm, ne de diri Bir gün olsun gülemedim, Bıraktığı günden beri Bu yaranın adı hasret Öldürdü, bitirdi gençliğimi Bir zalime kurban gittim, Dermansız...

Sayfayı Paylaş