1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cengiz Kurtoğlu - Dağlar Gibi

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Çınar idim dünyada bir dala döndüm Aşk elinden inleyen sazlara döndüm
    Ateş oldum yar elinden bir küle döndüm
    Gül elinden inleyen bülbüle döndüm
    Derya gibiydi gönlüm hey damlaya döndüm
    Ölmez idim kul elinden bin defa öldüm

Dağlar gibi sevdim ama bir kula döndüm
    Kaya gibiydi gönlüm hey bir toza döndüm

Gönül dedim yandı söndü boynunu büktü
    Aşk elinden ömrümü yerlere döktü
    Ateş oldum yar elinden bir küle döndüm
    Gül elinden inleyen bülbüle döndüm
    Derya gibiydi gönlüm hey damlaya döndüm
    Ölmez idim kul elinden bin defa öldüm

Dağlar gibi sevdim ama bir kula döndüm
    Kaya gibiydi gönlüm hey bir toza döndüm

Cengiz Kurtoğlu - Dağlar Gibi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Sevsen De Sevmesen De (Mum Gibi)

Cengiz Kurtoğlu - Sevsen De Sevmesen De (Mum Gibi)

Bir gün böyle geçti Garip gönlüm aşkından delirdi Sanki yıllar dün gibi Anılar bugün gibi Bir kalpsizin elinden Yandı gönlüm mum gibi Sevsen de sevmesen de Bende bitmez bu sevda Dilim ayrıldık dese de Gönlüm demez elveda Bir gün daha bitti Bahtsız kalbim beklerken tükendi Sanki yıllar dün gibi Anılar bugün gibi Bir kalpsizin elinden Yandı gönlüm mum gibi
  2. Cengiz Kurtoğlu - Bizim Gibi

Cengiz Kurtoğlu - Bizim Gibi

Öylesİne BaĞliyiz Kİ Var Mi Seven Bİzİm Gİbİ DÜnyayi Verseler Bİle DeĞİŞmeyİz Sevgİmİzİ Arasalar Bulamazlar Seyyah Olup Şu Alemİ BÖylesİ Çilginca Sevgİ Var Mi Dostlar Bİzİm Gİbİ O Da Sevsİn Bu Da Sevsİn Herkes Sevsİn Sen De Sev İŞte Sevda İŞte YÜrek Seven Gelsİn Bİzİm Gİbİ Kem GÖnÜller BÜyÜledİ En Kuvvetlİ Sİhİrlerİ Yapsalar Da Bozamazlar Yikamazlar Sevgİmİzİ Arasalar Bulamazlar Seyyah Olup...
  3. Cengiz Kurtoğlu - Aşkımsın Sen

Cengiz Kurtoğlu - Aşkımsın Sen

Olur da birgün beni terkedersen eğer Son defa kapımı çal, çal da öyle git Gözlerim yaşla dolu yüreğim sana hasret İstersen beni de vur, vur da öyle git Aşkımsın sen, gecelerde Yüreğimde, bedenimde İki damla yaş olursun Gözlerimde sözlerimde Gözlerim yaş dolarsa, yüreğim acı çeker Yıkılır hayallerim, dünyam tersine döner Gidişin var ya beni, içten içe yıkar Sen olmasan da hayalin bana yeter...
  4. Cengiz Kurtoğlu - Aşkımıza Ağlıyorum

Cengiz Kurtoğlu - Aşkımıza Ağlıyorum

Senin için değil bu yas Ben bahtıma yanıyorum Sana değil bu gözyaşım Aşkımıza ağlıyorum Doyamadan bitti diye Yalan olup gitti diye Ben ne sana ne kendime Aşkımıza ağlıyorum Ağlıyorum ağlıyorum O günlere yanıyorum O tertemiz sevgimize Aşkımıza ağlıyorum Ne gidişin umrumda Ne dönmeni bekliyorum El diline düşürdün Aşkımıza ağlıyorum Doyamadan bitti diye Yalan olup gitti diye Ben ne sana ne...
  5. Cengiz Kurtoğlu - Adı Hasret

Cengiz Kurtoğlu - Adı Hasret

Her günümde gözyaşı var, Anılardan kurtulamam Mutluluğum onda kaldı, İstesem de unutamam Bu yaranın adı hasret Öldürdü, bitirdi gençliğimi Bir zalime kurban gittim, Dermansız bıraktı yüreğimi Yüreğim bir yangın yeri, Ne ölüyüm, ne de diri Bir gün olsun gülemedim, Bıraktığı günden beri Bu yaranın adı hasret Öldürdü, bitirdi gençliğimi Bir zalime kurban gittim, Dermansız...

Sayfayı Paylaş