1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cengiz Kurtoğlu - Hazır Değilim

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ansızın elveda deme ne olur senden ayrılmaya hazır değilim
    herşeyi bir anda bitirme sakın
    seni unutmaya hazır değilim

ne olurdu biraz daha kalsan benimle
    öyle çok mutluyum inan seninle
    oyuncak misali oyna benimle
    sana kırılmaya hazır değilim

gidersen ayrılır bu can bedenden
    öyle sevmişim ki kopamam senden
    ne olur ayrılığı isteme benden
    senden ayrılmaya hazır değilim

ne olurdu biraz daha kalsan benimle
    öyle çok mutluyum inan seninle
    oyuncak misali oyna benimle
    sana kırılmaya hazır değilim

Cengiz Kurtoğlu - Hazır Değilim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Pişman Değilim

Cengiz Kurtoğlu - Pişman Değilim

Elveda Dedİm Her Sevgİlİye Kirginim Sadece DÜŞman DeĞİlİm ŞÖyle Bİr Bakinca DÖnÜp Mazİye İÇİm Buruk Ama PİŞman DeĞİlİm ŞÖyle Bİr Bakinca DÖnÜp Mazİye Kalbİm Buruk Ama PİŞman DeĞİlİm Kara Sevdaliydim Kİmle Olduysam İnkar Edecek Bİr İnsan DeĞİlİm Mutlaka Hakliydim Kİmİ Kirdiysam İÇİm Buruk Ama PİŞman DeĞİlİm YaŞadiĞim Onca Sevda İÇİnde Utancimda Olur ÖvÜndÜĞÜmde Şİmdİ O GÜnlerİ DÜŞÜndÜĞÜmde...
  2. Cengiz Kurtoğlu - Elimde Değil

Cengiz Kurtoğlu - Elimde Değil

Seni buldum ya seni buldum ya Bir daha kaybetmek elimde değil Seni gördüm ya seni gördüm ya Bir daha görmemek elimde değil Şimdi yanım da birtek sen varsın Her zaman her zaman sen olacaksın Döndüm sağıma baktım soluma Senden güzeline raslayamadım Güzel yüzüne tatlı sözüne Yıllardan beridir hasret kalmışım İnan meleğim inan bebeğim Seni yokluğunda...
  3. Cengiz Kurtoğlu - Aşkımsın Sen

Cengiz Kurtoğlu - Aşkımsın Sen

Olur da birgün beni terkedersen eğer Son defa kapımı çal, çal da öyle git Gözlerim yaşla dolu yüreğim sana hasret İstersen beni de vur, vur da öyle git Aşkımsın sen, gecelerde Yüreğimde, bedenimde İki damla yaş olursun Gözlerimde sözlerimde Gözlerim yaş dolarsa, yüreğim acı çeker Yıkılır hayallerim, dünyam tersine döner Gidişin var ya beni, içten içe yıkar Sen olmasan da hayalin bana yeter...
  4. Cengiz Kurtoğlu - Aşkımıza Ağlıyorum

Cengiz Kurtoğlu - Aşkımıza Ağlıyorum

Senin için değil bu yas Ben bahtıma yanıyorum Sana değil bu gözyaşım Aşkımıza ağlıyorum Doyamadan bitti diye Yalan olup gitti diye Ben ne sana ne kendime Aşkımıza ağlıyorum Ağlıyorum ağlıyorum O günlere yanıyorum O tertemiz sevgimize Aşkımıza ağlıyorum Ne gidişin umrumda Ne dönmeni bekliyorum El diline düşürdün Aşkımıza ağlıyorum Doyamadan bitti diye Yalan olup gitti diye Ben ne sana ne...
  5. Cengiz Kurtoğlu - Adı Hasret

Cengiz Kurtoğlu - Adı Hasret

Her günümde gözyaşı var, Anılardan kurtulamam Mutluluğum onda kaldı, İstesem de unutamam Bu yaranın adı hasret Öldürdü, bitirdi gençliğimi Bir zalime kurban gittim, Dermansız bıraktı yüreğimi Yüreğim bir yangın yeri, Ne ölüyüm, ne de diri Bir gün olsun gülemedim, Bıraktığı günden beri Bu yaranın adı hasret Öldürdü, bitirdi gençliğimi Bir zalime kurban gittim, Dermansız...

Sayfayı Paylaş