Adetten 8 gün önce hamilemiyim öğrenebilir miyim ?

mervem

Yeni Üye
Üye
Adetten 8 gün önce hamilemiyim öğrenebilir miyim ?
merhaba arkadaslar bende 1 hafta once asılama oldum ve suan sonuç beklıyorum o kadar cok heycanlıymkı anlatamam su 8 gun gecsede gıdıp test yaptırsam bu arada sıze sormak ıstedıgım bu 8 gun oncesı ben hamılemıyım degılmıyım ogrenemezmıyım yaaaaaa....Lutfen cevap yazın nolurr...

Cevap: Cevap istiyorumm..

mervemcım kendını rahat hısset sterese gırıp sıkmamalısın kendını bu senı olumsuz etkıler bılıyorsun bebısler stresı sevmezmıs daha erken bence testler ıcın erken oldugu ıcın cıkmaya bılır bu senın daha cok gerer cunku benımde oyle oldu bu ay Allah sabır versın canım hayırlısı olsun bızlerıde bebıslerımıze kavustursun

Hamileyiiiiiiiiiiiiimmmmmmmm fırdevscımmm......

canım cok saol sıze bıse soyleyımmmı dun ne ogrendım bılıyomusunuz hamıleyıııııııııııııııııımmmm cok mutluyum hemde bırden fazla gebelık gorunuyomus cıft gebelıkmı tek gebelıkmı yarın ogrencez Allah ımdan ıstegım butun benım gıbı bebiş ısteyenlere bıran evvel dılegını gerceklestırsın ınsallah Allah hepınızın gonlune gore versın rabbım ama sıze sunu soyleyım basından berı ınanın ve rabbımden gonlunuzun derınınden ısteyın ıstegınızı bılıyomusunuz,rabbım sevdıgı kullarının yalvarmasını ıstermıs onun ıcın aglamasını onun ıcın dua etmesını ıstermıs ve bu ınsanın bu halını gormek onun cok hosuna gıdermıs kendı ıcın neler yaptıgını gormek onu cok sevındırırmıs lutfen buna ınanarak yapın lutfen yasayan bırı olarak ve bu gıbı olayların ıcınde yasayan bırı olarak sıze soyluyorum arkadaslar nolur bu cumlelerıme kulak verın Yuce Mevlam sızınle olsun insallah.........

Cevap: Cevap istiyorumm..

Sevgili Merve, adınıza çok sevindim gerçekten :)

Hayırlı olsun, her şey gönlünüze göre olsun, iyi dilek ve temennileriniz için de ayrıca teşekkürler.

Allah herkesin hakkında en hayırlısını versin diyelim, bundan ötesi yok gerçekten.

Tekrar tebrikler, sevgiler...

Geri