Ceyhun Yılmaz Show Buyrun Benim

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Ceyhun Yılmaz Show Buyrun Benim
ceyhun yılmaz show buyrun benim ceyhun yılmaz show
Genelde, radyo proğramlarından, tv lerden yani umumi halka açık alanlardan :) kişiler ile ilgili düşünceler tam anlamıyla söylenmez...


Sana, Rakının yanında içilensin dersem anlarsın. Arifsin Çünki....


İyiki varsın Ceyhun :)


Şimdi buraya yazıyorum belki gelir cevabını verirsinCeyhun Yılmaz xxxx Shooooow :)
.......
Bende senin :D:D:D

CEYHUN YILMAZ'IN KALEMİNDENCeyhun YILMAZ, 5/10/1976 İstanbul Bakırköy doğumlu. 16 Ocak 1999'dan bu yana, Best FM'de hafta içi her gün 17:00-19:00 arası "Trafikte tampon tampona aşk" sloganı ile devam eden "Ceyhun Yılmaz Show" isimli programın yapımcısı. Radyo programı ile tüm dikkatleri üstüne toplamış ve birçok başarıya imza atmıştır. Büyük bir dinleyici kitlesine sahip olan radyo programının içeriği sıradan bir program dışında dinleyici ile bütünleşen bir showdur. Radyo programına 2002 Mayıs ayında vatani görev dolayısıyla 18 ay ara vererek, 2003 Eylül ayında tekrar kaldığı yerden yani Best FM stüdyolarından devam etmiştir. Kendi yazdığı sahne oyunu ile İstanbul başta olmak üzere birçok şehirde gösteri yaptı. Bugüne kadar Türkiye'nin çeşitli illerinde 300'e yakın oyun sahnelemiştir.Pek çok üniversite panelinde konuşmacı olarak gençlerle buluştu.

"Ben Sana Yanarken Şimdi Sen Kim Bilir Nerede Üşüyorsun ?" isimli şiir kitabı Parantez Yayınları tarafından piyasaya çıktı ve 24 000 baskı yaptı. Kitabın tüm gelirini Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı'na bağışladı. 2004 yılında yazdığı "Kasımın Bıçak Yarası" adlı kitabı da 12 baskı yaparak tüm geliri Türk Böbrek Vakfı'na bırakıldı.

2003 Ekim ayında "Hababam Sınıfı Merhaba" filminde rol aldı. 2004 yılında serinin devamı "Hababam Sınıfı Askerde" filminde oynadı. Show TV'deki "Hayat Bilgisi" dizisindeki "Ruhi" karakterini canlandırdı. 2005 yılında radyo programı devam ederken stand-up gösterileri sürdü. İkinci kitabının imza günleriyle ve üniversite panelleriyle halkla buluştu. Dizi çekimlerine ara vermedi ve Cine 5 kanalı ile anlaşıp, 10 yıl aradan sonra Türkiye'de ilk defa televizyonda hafta içi her gece talk show yapma ünvanını aldı. 110 programla sezonu bitiren Ceyhun Yılmaz, sizlerle yürümeye devam ediyor.
Hafta içi her gün saat 12:00-14:00 arasında çılgın bir radyo programı ile radyo kanalında Best FM 'de.

ceyhunyilmaz@bestfm.com.tr
 

Benzer İçerikler

M
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
Misafir
M
Bilge Gökçen
Cevaplar
0
Görüntüleme
852
Bilge Gökçen
Bilge Gökçen
SadmiN
Cevaplar
0
Görüntüleme
8K
SadmiN
SadmiN
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
SadmiN
SadmiN
Cevaplar
0
Görüntüleme
5K
SadmiN
Üst