Çeyizlik Örgü Lif Modelleri Değişik En Son Moda Örnekler Burada

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Çeyizlik Örgü Lif Modelleri Değişik En Son Moda Örnekler Burada
Çeyizlik örgü lif modelleri yazımızda en yeni modeller rengarenk çeyize girmeye aday lif örnekleri göreceksiniz meleklerim. Çok zaman kaybı olmayan hatta zevkle örülebilen bu lifleri hem banyonuzda hem hediyelik olarak da yapabilirsiniz. Öyle sıradan modellerden sıkıldım diyorsanız benim gibi sizler için en değişik yeni modelleri derledim. Beğeneceğiniz modeli hemen yapıp dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Hanımlar lif olsun ya da eviniz için değişik örgüleri kendiniz örerek evinizin bütçesine de katkı sağlayabilirsiniz. Paylaşım sitelerinde de görüyorsunuzdur belki akraba arkadaşlarınızdan bu işte para kazananlar bile var. Örgü yapmayı seviyorsanız bu sizin için çok hoş bir uğraş olacaktır. Şimdi dilerseniz tek tek çeyizlik lif örneklerinden derlemelerimi sizlerle paylaşayım. Aşağıdaki değişik bu lif modeli hem kullanışlı hem motifleri ile çok şık görünüyor ki hatta çıkarıp çeyizinizden kullanmaya dahi kıyamayacaksınız.

cok guzel suslenmis ceyiz icin orgu lif modeli.jpg

Bu alttaki model dansöz modeli olarak geçiyor hanımlar ben buna benzer görmüştüm daha önce ama bu daha değişik gibi sizin için alternatif olabilir. Yaptığınız lifin çeyizlik olabilmesi için biraz gösterişli olması önemli tabi ama bence rahat kullanım ve yumuşaklığı rahat bir banyo sunacaktır.

dansoz model orgu lif ornegi.jpg

Meleklerim tabii ki konumuz çeyizlik lifler ama siz dediğim gibi evde banyonuzda kullanımlık da yapabilirsiniz. Hatta evin her bireyine farklı model örebilirsiniz. Özellikle de eve yatılı gelen misafirleriniz için ayrı lif modelleri örebilirsiniz. Püsküllü iplerle de çok şık lif örnekleri çıkarabilirsiniz. Aşağıda kenarları kalp şeklinde içlerinde çiçek motifleri ile hoş bir lif örneği durmakta.

puskullu ipten orulmus ceyizlik lif.jpg

rengarenk cicek motifli ceyizlik orgu lif.jpg

Aslında yaptığınız lif sıradan ve basit bir model de olabilir sizin hayal dünyanız sayesinde onu şahane bir hale dönüştürebilirsiniz. Aşağıdaki örnekleri özellikle sona bıraktım. Ben çok beğendim bu modelleri. Her türlü gideri var bu modellerin. Hem süslemeleri hem modelleri ile harika görünüyorlar. Yine ilginizi çekecek bir konu daha paylaşmak isterim. Sakallı ipten çeyizlik lif modelleri için yazımızı inceleyebilirsiniz. Ben farklı modelleri sizler için paylaştığımı düşünüyorum sizlere de artık ipinizi modelinizi seçip life başlamak kaldı hanımlar.

yildiz seklinde renkli ceyizlik lifler.jpg

Geri