Ceza Bana İzin Yok Mu?

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Ceza Bana İzin Yok Mu?
Her zaman record'la on bu mic bırak beni be kolpa bu son şarkım bu bol keseden bi rap mi?değil mega bi rap bu fark yere serer bu mekanizma bu matematik alsay düşmanı sorma bana düşaman alsayt ben farklı ben pi sayısı yoksa olmaz.bu denklem fazla naza dayanmazki ve sen kes kısa bana sıra geldi ben express bin gigabayt.. akıma değer hat akıma değil hat..olmadı olmaz o korkdukça gül solar ama ben korkmam proglem çok çözülmesi gereken ona göre bi proglem yokturki bana göre ben bi bedramla yere seren adamı hangi rapçi beni yıkabilir beni adamım

[Nakarat] x 2
(hı hı)bana izin yokmu sözüm acı ve toktur ve gerisi korkmuş(hı hı)herkesi bağlarım yeri gelir ağlarız kötü gözü dağlarım

RApi ne sandın lan beni ne sandın ucuz eleştirilerini bi kağıdı sardım bu günü yazki bi kenara okusun veledin sonra sana dönüp baba aceba bu ne? desin (AAA)elazığ diyarbakır adana antep (BBB)buzzhol babylon ve birde hilton (VEee)şıklığını görcek bay artniyet ama (AA)şıklığına bakabilen dönüp elbe(ttee)tol ezecek hepinizi rapmi boş sence yoksa sen mi biraz hoşsun bence sen bi kıvar hadi jüri coşsun.s.x güzel ama rap dahada bi hoştur
Rapimi yer misin?Ceza der misin?Akıl vermesin bana hiç kimse sen yol ver ezmesin CEZA geçmesin Plakam yerlide ve sen kek misin ?

[Nakarat]

bi bakıma sende haklısın bu duruma ben kayıtsızım ve gözüme hiç gözükme ben buyum ve ben katıksızım kelimelerle oynarım ben eylemimse bu ben illegal fakat butarzınhocası ben ve seyre dalll acın döner ve ben tersine hocam sa nassreettin savaşlarınla toplumu sen kattlettin silahlarınla insanı mahvettin fakat benim sesim çok mu az çıkar zanettin bak rapimde kan yok hiç elimde yok silah küçük bi mikrofon varyeter hepde yetti zaten her sefer şiddet gereksiz eylem raple eylen bi müddet bekle belki sanda dönebilir felek ve çarkı biz yöenetiriz bu maçı kesme raple var olur yok olmuş her düşünce rapi eleştirense boş beyin boş verin beyin ve yedeğim olsun istemem tekim sonsuza kadar gider sesim

[Nakarat]

Benzer Diğer Konularımız !

Geri