Ceza Hız

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Ceza Hız
kendimi bilemedim ama deme bana canımıda veremedim onu bunu denemedim öbülerim önerilerime debelenemedi engellenemedi dengeleri bozulana....
kenara çek kenara - *noluyo ya - beyfendi iyigünler - *iyi günler memur bey buyrun - yoldaki tabelaları görmediniz galiba - *ne ile ilgili - burda bu kadar hızlı rap söylemek yasak - *ya ben böyle bir şey görmedim zaten o kadarda hızlı değildim yani - yoo gayet hızlıydınız - hız sınırını aştınız kesinlikle - şimdi size ceza kesmek zorundayım isim ve soyadınızı aliym lütfen - *ceza keskinkılıç - siz daha önce uyarılmışsınız zaten hala aynı şekilde devam ediyosunuz - *o kadar hızlı değildim memur bey yani hiç bi şey yapmadım ya -bu son uyarınız bakın - *neyse teşekkürler iyi günler memur bey - (biminli mic biminli mic gel yanıma anlat derdini derman bulayım sana bana baksana beni dinle dinlemezsen hemen inim inim inle) - *aa bak millette hızlı hızlı gidiyo -uzatmaya gerek yok - *ama memur bey millette hızlı hızlı gidiyo oralara bak buralara bak - bu son uyarınız buyrun - *iyi görevler memur bey - iyi günler.
Kendimi bilemedim ama deme bana canımıda veremedim onu bunu denemedim öbülerim önerilerime debelenemedi engellenemedi dengeleri bozulana kadar ama dikkat edin kendinize bana bakın hadi......

Geri