chat box editörümüz cemoş parkta :D

asiruki

Aktif Üye
Üye
chat box editörümüz cemoş parkta :D
akşam vakti yemek yedikten sonra yürüşümüzü yaptıkk, etrafın tenhalaşmasını bekliyoduk :dp178: cemoşun evinin önünde küçük şirin bi park var.. orada oturduk.. herkes evine çıkınca bizde koşarak salıngaçlarımızı seçtik cemoşta dahill :laugh: cemoş ilk yavaş yavaş sallanmaya başladı binaları kontrol edince baktı herkes uyumuşş; "alllahhh" dedii hızlanmaya başladı :D hatta hızını alamadı yarış bilem yaptıkk:laugh::laugh::laugh: bi havalandı bi havalandıki sormayınn :laugh: saat ilerledikçe cemoş uçtuu .. tuhaf tuhaf sesler çıkarmaya başladıı:laugh::laugh::laugh: "iihiii, ahaa, fifii fiii fiii" gibi :laugh::laugh::laugh: oy cemoş oyy.. hala büyümedin haa :laugh: yinede seni çok seviyoruzz.. hepiciğimiz :kiss::kiss::kiss:

Son düzenleme:

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
ayy kör olam emi rukiii ne anlatıyon özelimi hahaha ama ne yalan diyim nasıl eğlendim yavv sangalaçtaa hahahauçtum uçtum ama az bişede tırsttım bide komşum eşiyle geçiyoduu görmesin diye yüzümü kapattım ama bedenim kabak gibi ortadaydı hahaha
kadın güldü ama kocası bana laf atmış duymamışım salıncak snei taşıdımı bari demiş hahaha
ayy çıkardığım o sesler de istem dışıydıı nasıl yaptım bilmiyorum hahaha ama çok eğlendim

Chat yapanlar icin hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
chat bölümü yok mu ? chat bölümü yok mu ?
çok kötü olmuş... insanlar herşeyi paylaşıyordu chatbox da . burada edindiğim arkadaşlar için chat programında konuşmak paylaşımda bulunmak hep beraber sevinmek , üzülmek , birbirimizi merak etmek bütün bunları bitirdiğiniz için bravo size.
Bilmedikleriniz 2
Chat nerede? Chat nerede?
zaten kisa vaktim var Burda meleklerimi görmek stiyorum... chati bulamiyorum acil cevap lütfen..........
Sitemizdeki Yenilikler 260
Çocuğumu chat başından kaldıramıyorum ... Çocuğumu chat başından kaldıramıyorum ...
Meleklerim cocuklarimiz git gide bagimli olmaya basladilar internete. Neredeyse tüm günlerine chat ve bilgisayar oyunu ile geciriyorlar. Onlari farkli yöne cekmek icin ne...
Çocuk Sağlığı ve Eğitimi 0
en bilindik chat yalanları en bilindik chat yalanları
1- Adım Banu /ben de Tolga [FONT=Comic Sans...
Komik Yazılar Duvar Yazıları 2
Chat yapanlar icin Chat yapanlar icin
Sanal aşk dedikleri Ne ismi, ne adresi belli İş, okul, sorma sakın mesleğini Kesinkes üniversiteli Atar bir isim, der ismim Ali Yaşını da doğru sözlemez ki Yirmi beşindedir her dem, olsa da elli Acaba bekar mıdır, evli mi Bekarım diyecek tabi ki...
Komik Yazılar Duvar Yazıları 0