Etiketler:
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

CHP'li başkanlar Ankara'da toplanıyor

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

CHP'li il başkanlarıyla; ilçe, il, anakent, belediye başkan yerel seçim çalışmalarını değerlendirecek. CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’ın başkanlığında bir araya gelecek il başkanlarıyla, belde, ilçe, il ve anakent belediye başkanları toplantısına CHP MYK, PM ve Yüksek Disiplin Kurulu üyeleriyle CHP Milletvekilleri de katılacak.

CHP Genel Sekreteri Önder Sav CHP il ve belediye başkanlarına bir genelge göndererek, önümüzdeki seçimlere şimdiden hazırlanmak için 18 Nisan günü saat 11.00’de CHP Genel Merkezi’nde toplanarak yerel seçim çalışmalarının değerlendirileceğini bildirdi.

CHP'li başkanlar Ankara'da toplanıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kısa filmciler toplanıyor

Kısa filmciler toplanıyor

Kısa filmciler toplanıyor Akbank 4. Kısa Film Festivalinin jüri üyeleri açıklandı. Konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamaya göre, Akbank 4. Kısa Film Festivali, bu yıl "Kısa Filmciler Toplanıyor" sloganıyla 3-13 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek. Festivalin yarışmalı bölümü "Festival Kısaları"nı oluşturan "Ön Eleme Jüri Kurulu",...
  2. CHP'li Bilgehan il başkanları ile görüşecek

CHP'li Bilgehan il başkanları ile görüşecek

CHP'li Bilgehan, yarın bazı il başkanları ve görevden alınan örgüt temsilcileriyle bir araya gelecek. CHP Parti Meclisi (PM) Üyesi Gülsün Bilgehan, yarın bazı il başkanları ve görevden alınan örgüt temsilcileriyle bir araya gelecek. Eski CHP İl Başkanları imzasıyla yapılan yazılı açıklamaya göre, Bilgehan, yarın TMMOB Genel Merkezi'nde halen görevde bulunan bazı il başkanları ile daha...
  3. YAŞ bugün toplanıyor

YAŞ bugün toplanıyor

Yüksek Askeri Şura bugün toplanıyor. Bu seneki Şura çok önemli. Çünkü Genelkurmay başkanı değişecek. Yüksek Askeri Şûra (YAŞ) bugün toplanıyor. General ve albay rütbesindeki 111 subayın terfi ve emekliliklerinin ele alınacağı şûrada, Manastırlı göçmen bir ailenin çocuğu olan Kara Kuvvetleri Komutanı Başbuğ da Genelkurmay Başkanlığı’na getirilecek. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) komuta...
  4. Zayıflatırken öldüren ilaçlar toplanıyor

Zayıflatırken öldüren ilaçlar toplanıyor

Zayıflatırken öldüren ilaç toplatılıyor Avrupa İlaç Kurumu (AMA), intihara ve depresyona yol açtığı iddia edilen zayıflama ilacı Acomplia’nın satışını durdurdu Sağlık Bakanlığı ise, Avrupa İlaç Kurumu bünyesindeki İnsanlarda Kullanılan Tıbbi Ürünler Konseyi tarafından yararından fazla zararı olduğu bildirilen ilacın Türkiye’de satılmadığını bildirdi. AMA, intihar ve depresyonu...
  5. Ankara'dan Merhaba

Ankara'dan Merhaba

Merhaba kızlar; Ben Ankara'dan Rüya. 29 yaşındayım, 10 aylık evliyim. Bir futbol kulübünde yöneticilik yapıyorum. Henüz çocuklular kervanına katılmadım. Belki bana bir hayır duanız vardır, varsa alırım:) Hepinize iyi günler iyi sohbetler dilerim.

Sayfayı Paylaş