1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Cicekler...

Konu, 'Zeka Soruları' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Elimdeki çiçeklerin ikisi hariç hepsi papatya,ikisi hariç hepsi gül ve ikisi hariç hepsi karanfil olduğuna göre elimde hangi çiçekten kaç tane bulunmaktadır??:tea::tea::tea:

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Cicekler...

1 papatya 1 gül ve 1 tane karanfil ?

3. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Cicekler...
    ay canim benim, bildin canim bildin tebrik ederim birtanesi:)

Cicekler... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cicekler ciziyorum

cicekler ciziyorum

Çiçekler Çiziyorum Öğrendim öğreneli ne işe yaradığını çiçek tozlarınınher yerde onları görüyorum evde, sokakta kırlarda kedilerin burnunda gün ışığındaÖğrendim öğreneli ne işe yaradığını çiçek tozlarının çiçekler çiziyorum elime ne geçersetoprağa çiçekler duvarlara çiçekler sabaha masayaokul çantasına önlüklere yakalara eldivenlere Ne kadar çoğalırsa çiçekler o kadar çoğalmaz mı çiçek...
  2. ciceklerle gönderilebilecek örnek mesajlar

ciceklerle gönderilebilecek örnek mesajlar

çiçeklerle gönderilebilecek örnek mesajlar teşekkür mesajı örnekleri teşekkür mesajı örneği Çiçeklerle gönderilebilecek örnek mesajlar: AÇILIŞ Hayırlı, uğurlu olması dileğiyle. Yeni yerinizde hayırlı ve bol kazançlar dilerim. Yeni iş yerinizi kutlarız. DÜĞÜN Genç çiftlere ömür boyu mutluluklar dilerim. Yeni çifte mutluluklar. Mutluluğunuzun bir ömür boyu sürmesi dileğimizle. En...
  3. Cicek ile Suyun aski

Cicek ile Suyun aski

Günün birinde bir çiçekle su karşılaşır ve arkadaş olurlar. İlk önceleri güzel bir arkadaşlık olarak devam eder birliktelikleri, tabii zaman lâzımdır birbirlerini tanımak için. Gel zaman, git zaman çiçek o kadar mutlu olur ki, mutluluktan içi içine sığmaz artık ve anlar ki, su'ya aşık olmuştur. İlk kez aşık olan çiçek, etrafa kokular saçar, "Sırf senin hatırın için ey su"...

Sayfayı Paylaş